Skocz do zawartości
Forum

Ann3001

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Gdynia

Osiągnięcia Ann3001

0

Reputacja

  1. Ann3001

    Wyrwanie rzęs zalotką

    nic nie chcę mówić, ale minęły trzy tygodnie i nie widać najmniejszej oznaki, że rzęsy odrastają!!! :'( nadal to miejsce jest golusieńkie! Czy jest możliwe, że tak już zostanie??!!! :'o
  2. Ann3001

    Wyrwanie rzęs zalotką

    heh co dzień mimo, że nie minął nawet tydzień, wypatruję jakieś ,,kiełki'' :P ale niestety nic tego... Jak na razie wierzę, że odrosną i to bez żadnych ubytków, ale jak sobie pomyślę, że mogło by się tak nie stać to mnie przeraża ta wizja bo rzęs kompletnie nie mam po zewnętrznej stronie oka, więc źle mi się napisało poprzednio... katastrofa :'( z resztą jak widać na focie...
  3. Ann3001

    Wyrwanie rzęs zalotką

    Witam. Od zawsze podkręcam rzęsy ech taka uroda i pierwszy raz zdarzył mi się taki wypadek! :( mam wewnętrzna stronę oka od połowy kompletnie łysą! wygląda to paskudnie. Włoski na pewno mam wyrwane z cebulką i mam nadzieję, że odrosną... z tego co tu widzę to jest taka szansa na 100% tak? hmm tyle, że moje wydepilowane brwi, czy wąsik już od jakiegoś czasu nie odrastają, niby jest to dla mnie w tym momencie wygodne, ale czy może tak się zdarzyć w przypadku tych wyrwanych rzęs??? :(
×
×
  • Dodaj nową pozycję...