Skocz do zawartości
Forum

aneta1010

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    warszawa

Osiągnięcia aneta1010

0

Reputacja

  1. aneta1010 Witam okres mialam 8kwietnia pozniej dostalam 7maja i wspolzylam 19maj 20,21 ,23i partner skonczyl we mnie ,dostalam 3czerwca plamke 4i5czerwiec mocniejsze krwawienie i sie skonczylo robilam test odrazu po krwawieniu jeszcze jak tam plamkaa byla to negatywnny czy za wczesnie a brzuch mam inny piersi peelniejsze raz pobolewaja i ustaja
  2. Witam okres mialam 8kwietnia pozniej dostalam 7maja i wspolzylam 19maj 20,21 ,23i partner skonczyl we mnie ,dostalam 3czerwca plamke 4i5czerwiec mocniejsze krwawienie i sie skonczylo robilam test odrazu po krwawieniu jeszcze jak tam plamkaa byla to negatywnny czy za wczesnie a brzuch mam inny piersi peelniejsze raz pobolewaja i ustaja
  3. Dobre akurat kapusty nie jadlam
  4. A skad krwawienie dwa i pol dnia mialam i nadal zle sie czuje
  5. Witam okres mialam 7maja kochalam sie 19,20,21,24i partner skonczyl we mnie okres powinnam miec 7czerwca dostalam 6plamke i sluz a pozniej dwa dni obwite ale brzuch mam pelny czy moge byc w ciazy
  6. Witam okres mialam 7maja kochalam sie 19,20,21,24i prawdopodobnie skonczyl we mnie okres powinnam dostac 7czerwiec 6czerwca dostalam krwawienie 3dniowe ale nadal mam pelny brzuch zle sie czuje czy moge byc w ciazy
  7. Wita mieliscie racje na dwa tygodnie sie zmienil jak powiedzialam ze sie zabieram a od wczoraj znowu to samo zarobil pare zl trzyma tylko dla siebie i pije znow i znowu z matka i ojcem w relacjach i u nich pije. Zaczol do mojego syna z lapami wyskakiwac a ja sie ludzilam ze zmienil sie
  8. Pomozcie dzis siadlam i rozmawialam z mezem jak dzieci nie bylo powiedzialam ze musze odejsc ze on zle robi nie pracuje. A on ze sprzeda teraz pole dlugi splaci i bedzie dobrze ale boje sie ze beda pieniadze i bedzie ial mnie gdzies i zacznie pic nie wiem czy dotarllo do niego ze straci nas powiedzialam ze podalam go alimenty nie wiem co myslec .starsza corka z poprzedniego malzenstwa zobaczyla ze odzywam sie z mezem zaczela sie bulwersowac i pyskowac do niego nie iwme co robic czy mu uwierzyc
  9. Nie wiem nie umiem odpowiedziec.Moze to ze tu sie obsiedzialam ciagle w domu jak poszlam do pracy to pizno wracalam i dzieci musialam wszystkobsama zrobic bo maz lezal albo w sklepie.gdy muwie mu ze odchodze to on najpietw mowi nie idz a jak cos mu powiem na przekur idz do pracy itd to on idz i drugiego h... szykaj a tu. Powrotu nie ma .jestem litosciwa i to mnie gubi nie potrafie byc stanowcza względem. jego ze pokazac mu ze odchodze bo gdy patrze na niego jak siedzi zamydlony jest mi szkoda ale z dtugiej strony jak ja placze muwie mu zeby cos ztobil to on ma to gdzies .nie potrafie sie cieszyc juz brak mi nadzieji ze moge sobie dobrze zycie ulozyc .ale i tu u niego mam pieklo nie dosc ze on mnie nie wspiera tylko za swoja matka bo co on zle zrobi ona wraz mu da pare zl a my tu jestesmy za nic traktowani za golodupce itd
  10. Pomocy ja chyba juz mam zalamanie .Jak zblizaja sie dni ze mam odejsc nie potrafie sobie tego przetlumaczyc ze go zostawie nie wiem czy bede potrafila bez niego zyc .z drugiej strony bez zmian wogole do mnie sie nie odzywa robi swoje chodzi do kolegow co zarobil to tylko piwo fajki a o nas i dzieciach nie mysli lezy tylko i nic nie robi .boze pomocy
  11. Dzis znowu to samo wstal olal mnie poszedl do rodzucow .pozniej zapytalam go gdzie opal bo zimno on nic i poszedl wyslalam mu sms to odp nie pisz .co ja mam robic nie mam juz sil .wczoraj napity przyjechal taki brudny bo caly dzien u kolegi robil i tak spal w tych szmatach i dzis wstal i tak pojechal na piwo alr nawet grosza nie da.
  12. Znowu to samo wrucil na pity obladowany piwami tak mnie serce boli dziecku nie kupi tylko szuka prowokacji do syna starszego jakie odzywki ma go za nic a tyle mu syn moj pomagal boze jak mnie serce boli czuje jak syn jest smutny staram sie nie pokazywac placzu przy dzieciach
  13. Jego rodzice kazdemu mowia ze przezemnie pije ale czy ja mu wlewam alkohol stracil prawo jazdy dostal duze kolegiom caly rok go wozilam do pracy i nie przyznane i nie dawal mi pieniedzy a ja glupia naiwna wraz ulegalam teraz sie postawilam ze za darmo go wozic nie bede to na mnie ze on nie robi bo nie ma czym jezdzic to po co pil i stracil prawo jazdy .jak nie mam pieniedzy to on sie nie pmartwi czy dzieci beda mieli co jesc bo on pojdzie do matki i mu da .przez niego popadlam w dlugi pozyczalam i musze oddawac .w tym roku corka miala komunie nic go nie obchodzilo jeszcze w dniu komuni rano poszedl pic a pozniej zakrecony poszedl na corki komunie i matka nic mu nie zrobila i wszystko na mnie ale ja wszystkiego nie ogarne on co chce to i tak robi.tyle bulu tu zaznaje i moje dzieci jak pojade z dziecmi do znajomych to juz jego rodzina mnie obgaduje ze sie kurwie itd wszedzie nosa wsadzaja .tesciowa ile mi zadaje ciosow potrafi przy dzieciach mnie wyzwac itd
  14. Nie mam mieszkania tylko caritass pomogl mi wynajac i wstawili sie za mna do wlasciciela ze jestem wiarygodna osoba i ze oplaca mi pierwsze miesiace wynajmu plus czynsz powiedzieli ze mnie nie zostawia tak dadza mi prace i kozystam tez z psychologa ale gdy wracam od nich do domu to znowu jestem zalamana jak w wiezieniu i on mnie wykancza nie odzywa sie a jak sie na pije to pisze sms bzdury robi mi taki metlik ale ja nie daje rady musze sie przelamac i odejsc tym bardziej ze dzieci chca i syn tez mi zapowiedzial jak bede znowu w zimie plakac ze wszystko robie sama to on zuci szkole i odejdzie odemnie pojdzie do pracy bo ma dosc a nie chce stracic syna bo bardzo mi pomaga
  15. Tak mi doradza psycholog dla dobra dzieci zebym go zostawila bo on i tak dzieci ma gdzies jak ma pieniadze to nawet na bulke dziecku nie da a jak by dal to trzeba prosic nie wiem ile czasu tylko codzienie pare piwek i fajki a jak nie ma yo matka mu da. Nie myje sie raz moze na miesiacalbo i nie w szmatach tych co chodzi to i spi nawet die nie przebiera jak ja upiore i odezwe sie i dam mu ubrania to moze sie przebierze z wielka laska dzieci mu mowia ze alkoholik juz jest i ze smierdzi z niego a on to nie wachaj nie liczy sie z tym jak mowie nie pal przy dzieciach. Jego rodzice mnie dobijaja bo widza jak chla i jeszcze mu pomagaja a nie raz mnie boli pojdzie do nich i przyniesie sobie obiad a jak dzieci to odbieraja boze nie potrafie juz zyc we wszystkim mu pomagalam izle
×
×
  • Dodaj nową pozycję...