Skocz do zawartości
Forum

Alicja112

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Bielsko-Biała

Osiągnięcia Alicja112

0

Reputacja

  1. Pierwszy raz słyszę o takim "wynalazku":)
  2. Za psychiczne lub fizycznie znęcanie się nad inną osobą grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności, a jeśli sprawca dopuszcza się szczególnego okrucieństwa nawet 10 lat. Mam nadzieję, że podjąłeś już leczenie.
  3. A co powiedział Twój ginekolog? Moja koleżanka była w podobnej sytuacji- poroniła dwukrotnie. Lekarz zalecił jej "odczekać" z kolejną ciążą i w zeszłym roku urodziła syna. Trzymam kciuki, żeby i Tobie się udało!:)
  4. Może to początek choroby? Jeśli objawy nie ustąpiły, to wybierz się do lekarza.
  5. Ja polecam bieganie, pływanie i jazdę na rowerze. Warto także spróbować ćwiczeń z Ewą Chodakowską. Są dość męczące, ale dzięki temu skuteczne. Życzę powodzenia w odchudzaniu:)
  6. Chyba nie ma takiej fryzury, która pasowałaby każdemu, zwłaszcza jeżeli jest tak "wyrazista":). To czy będzie ona pasowała czy nie zależy od kształtu twarzy, rodzaju włosów, a także, przynajmniej moim zdaniem, od osobowości jej posiadaczki:)
  7. Ja prócz maści i plastrów na opryszczkę polecam jeszcze witaminy B1 i B2.
  8. Ja słyszałam, ale nie miałam okazji zweryfikować, że skuteczna jest maseczka z drożdży. 2 dag drożdży mieszamy z mlekiem i nakładamy na twarz, na około 20 minut. Po upłynięciu tego czasu zmywamy maseczkę wodą.
  9. Alicja112

    Koszula w kratę

    Nie wymyślaj, tylko noś:P Na pewno będziesz w niej dobrze wyglądała:)
  10. Wybróbuj pastę Sensodyne albo Elmex. Tak czy inaczej warto odwiedzić dentystę, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, bo to mogą być objawy jakiegoś stanu zapalnego.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...