Skocz do zawartości
Forum

agnest272

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Legnica

Osiągnięcia agnest272

0

Reputacja

  1. agnest272

    Jak żyć

    Na swoim przykładzie szczerze ojciec mnie tłukł za każde przewinienie podniesiony głos itd Mam 36 lat miało to wpływ na całe moje życie. Do dziś mam to w pamięci moje dzieci starałam się wychowywać bez ale nie zawsze tak jest łatwo bo dzieciństwo miało wpływ na moje życie . Moja Córcia dała mi popalić teraz ma 18 lat i jest ok .Mam jeszcze 3 w wieku 15 , 11 , 6. i powiem ci szczerze że ciężko jest być matką która nie otrzymała miłości od rodziców staram się nie jestem idealna nie chcę żeby moje dzieci sikały w majtki na widok osoby starszej bo tak miałam przez całe swoje życie jest ciężko .... Nie ma tak że dostaniemy odpowiedzi na wszystkie pytania czasami musimy po prostu z tym żyć
  2. agnest272

    Nerwica

    Układam pranie w kostke w koszu masakra ...... po kilka razy sprawdzam czy cokolwiek zrobiłam ok czy blat w kuchni lśni czy moje kapcie nie leżą krzywo czy ktoś tak ma ?
  3. agnest272

    Nerwica

    Jestem nowa na forum ma nerwicę natręctw jestem tym zmęczona zresztą jak życiem :-(
  4. Na swoim przykładzie szczerze ojciec mnie tłukł za każde przewinienie podniesiony głos itd Mam 36 lat miało to wpływ na całe moje życie. Do dziś mam to w pamięci moje dzieci starałam się wychowywać bez ale nie zawsze tak jest łatwo bo dzieciństwo miało wpływ na moje życie . Moja Córcia dała mi popalić teraz ma 18 lat i jest ok .Mam jeszcze 3 w wieku 15 , 11 , 6. i powiem ci szczerze że ciężko jest być matką która nie otrzymała miłości od rodziców staram się nie jestem idealna nie chcę żeby moje dzieci sikały w majtki na widok osoby starszej bo tak miałam przez całe swoje życie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...