Skocz do zawartości
Forum

agata0706

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Poznań

Osiągnięcia agata0706

0

Reputacja

  1. Ok dziękuję. Ale mój partner może być zarażony? Może być nosicielem??
  2. agata0706

    Petting

    Nie :) jeżeli chłopak robił Ci tylko dobrze to nie ma ryzyka zajścia w ciążę.
  3. Miałam podobną sytuację. Byłam po tabletkę "po" stosunku :) będziesz w 100% pewna że nie jesteś w ciąży. Radzę Ci iść :D ja dostałam tabletkę do 5 dni po stosunku :)
  4. Witam. Mam mały problem, gdyż byłam 4 tyg temu u ginekologa bo czułam swędzenie i pieczenie całego miejsca intymnego. Pani dr. stwierdziła że jestem zdrowa ale to jest norma gdy ktoś bierze tabletki antykoncepcyjne i trzeba uzupełnić florę bakteryjną. Po 2 tyg poczułam takie pieczenie i swędzenie że aż nie mogłam wytrzymać i poszłam do kolejnego gin. wyszło że mam zapalenie bakteryjne. Dostałam antybiotyk dopochwowy i tabletki do uzupełnienia flory bakteryjnej. Antybiotyk przestałam brać w pt i zaczęłam stosować tabletki do uzupełnienia flory. Wczoraj chciałam kochać się z chłopakiem lecz gdy on we mnie wszedł poczułam bardzo mocne pieczenie. W domu zauważyłam że prawa warga sromowa mi spuchła. Czy ja jestem nadal chora? czy mój chłopak jest nosicielem?
  5. Witam Mój chłopak ma problem gdyż we wakacje dostał piłką w krocze. Od tamtego momentu jego główka penisa jest bardzo uczulona, chodzi mi o to że jak wchodzi we mnie to jest mu bardzo przyjemnie i wytrzymuje z 30s we mnie i koniec seksu bo dochodzi. Albo że czasami sam mu opada przed seksem. Czy są na to jakieś tabletki/maście? Czy konieczna jest wizyta u lekarza?
  6. Witam ! Mam problem, gdyż to mi się przytrafiło pierwszy raz. Dostałam miesiączkę 05.11. więc mam teraz dni płodne...lecz nie mam normalnego śluzu jak zwykle miałam. Mam śluz brązowy z krwią wymieszany. Czy to coś może oznaczać? Dodam że miesiączkę miałam taką samą, niczym się nie różniła. Te same bóle, ta sama ilość dni trwania miesiączki. Czy coś jest ze mną nie tak?
  7. Witam Mam taki problem że kochałam się z moim chłopakiem w nocy i po wszystkim wyciągnął penisa lecz prezerwatywa została z zawartością. Chłopak oblał mnie lekko spermą ale obok wejścia do pochwy. Po wyciągnięciu prezerwatywy była cała i zawartość także. Jest możliwość abym zaszła w ciąże? Iść do ginekologa po tabletkę "po"?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...