Skocz do zawartości
Forum

Aga7619

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    lublin

Osiągnięcia Aga7619

0

Reputacja

  1. W pażdzierniku ubiegłego roku zaszłam w ciążę. Niestety w 10 tc poroniłam. . Dopiero po wyjściu ze szpitala odebrałam wyniki na toxo: IG G - 456,5 IG M 2,5. Po trzech tygodniach , ponieważ dalej chcę starać sie o dziecko , wyniki powtórzyłam: IG G - 488,9 IG M-1.99 I następnie znowu po 1,5 mies.: IG G -510 IG M -1.93 Przed trzecim powtórzeniem wyników na TOXO zrobiłam awidność - 95.(wysoka). Martwi mnie IG G ,że caly czas rośnie , w necie czytałam tyle sprzecznych informacji. Czekam na wizyte do lekarza chorób zakaźnych , ale to dopiero za miesiąć. Wczoraj znowu powtórzyłam badanie IG G-520 - rosnie , IG M -1,86 - powoli spada. Mam pytanie czy te wyniki mogły mieć wpływ na to ,że poroniłam(wszystkie inne badania miałam ok, mam już jedną córcie i ciąza i poród przebiegały bez komplikacji.) Awidność jest wysoka , także wygląda jakby było to stare zakażenie. Czy powinnam wykonać jeszcze jakieś dodatkowe badania. Już sama nie wiem co mam robić , zanim odebrałam wynik na awidnosć byłam przekonana ,że powodem poronienia była toxo. Prosze o jakąś wskazówkę, a dokłądnie moje pytanie jest takie czy przy wysokiej awidnosci jeżeli zajdę w ciąże czy dodatnich IG G i IG M czy to może mieć wpływ na rozwój dziecka.?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...