Skocz do zawartości
Forum

aga2090

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    wadowice

Osiągnięcia aga2090

0

Reputacja

  1. moze mi ktos powiedziec od czego moze byc podwyzszony androstendion nadmienie ze z usg nie wyszlo PCOS jak Pani doktor podejrzewa. i jak to jest z tym 17OHP robilam w 3 fazie i nie ma norm do tego.
  2. witam.rok temu zaczelam swoja przygode z silownia redukcja przebiegla rewelacyjnie ,pozniej masa bez zbednego zalewania i... no wlasnie miesiac temu zaczelam kolejna redukcje i kicha waga spadla tylko minimalnie.w miedzyczasie zrobilam badania na tarczyce ,tylko dla ogolnej wiedzy bo czuje sie swietnie a ze nigdy takich badan nie robilam to postanowilam sprawdzic czy wszystko ok.i wyszly mi zle wklejam je tutaj.chcialabym poznac wasza opinie bo jedno jest sprzeczne z 2 czy moglam w ciagu miesiaca ja dostac ? bo jak ja mialam od dluzszego czasu to nie bylo szans na taki progres?i co mam teraz zrobic ?
  3. aga2090

    badania/trądzik

    czy robiac te badania ,moga one wykazac czy to objaw tradziku? estrogen (min. estradiol) progesteron prolaktyna panel tarczycy (TSH, fT3, fT4, anty TPO, anty TG)
  4. aga2090

    Ból po rozstaniu

    pare miesiecy temu rozstalismy sie z chlopakiem ciagle klotnie niedogadywanie miedzy nami i to ze mnie kompletnie nie zauwazal..popadlam w taki stan ze nie umiem sobie z tym poradzic czuje sie beznadziejna i nieatrakcyjna..gdyby nie praca to bym nawet z lozka nie wstawala ciagle rycze bez powodu :( czuje ze juz sie w nikim nie zakocham ani nikomu sie nie spodobam..dola mam totalnego ciagle sobie wmawiam ze jestem brzydka i beznadziejna na niczym mi nie zalezy nie mam dla kogo sie starac ..zycie umyka mi a ja nie potrafie sie podniesc..juz sama nie wiem co ze soba zrobic niepamietam kiedy sie usmiechalam ciagle chodze smutna:(
  5. [quote="~Lawendowa"]pierwsze pytanie jaki kolor mają Twoje rozstępy? [/quote praktycznie biale ale nie calkowicie niektore sie w skore wtapiaja a inne sa znacznie jasniejsze a cialo mam i tak jasne bardzo..tak bardzo bym chciala zeby chociaz sie nie rzucaly w oczy:(
  6. karolina 94 on to wszystko wie co do niego czuje i wie ze mi zalezy na powaznym zwiazku on twierdzi ze jemu tez ale jeszcze nie teraz ... jak chce porozmawiac wkoncu powaznie to tylko obiecuje i wychodzi na to ze to ja zdziwiam
  7. witam..chyba dopadla mnie depresja:( zbliza sie lato a ja nawet niechce myslec o tym mam 23 lata i straszne rozstepy na nogach :( nie moge ubrac krotkich spodenek ani isc na plaze stosowalam tyle roznych kremów i masci i nic nie pomoglo...niechce mi sie zyc jak pomysle o tym.pomozcie mi co moge zrobic
  8. witam.. mam 24 lata i od dłuższego czasu mam ciągłe uplawytaka biala wydzielina i nie obejdzie sie bez wkladek cytologie robilam i nic nie wykazalo gin stwierdzil ze mam troche bardziej wilgotne drogi rodne ze jedni maja sucha a ja mam mokra... doradzcie mi co ja mam zrobic
×
×
  • Dodaj nową pozycję...