Skocz do zawartości
Forum

AdameK780

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Wawa

Osiągnięcia AdameK780

0

Reputacja

  1. AdameK780

    Czerwona twarz

    Wizytę mam umówioną na 12.04. Ale znając poprzednie wizyty to powie tak "To nic nie szkodzi ,bo to ma tak działać i z czasem będzie lepiej..." Jak chodziłem z trądzikiem to tak samo było wtedy zacząłem pić drożdże i nie ma praktycznie już nic. A jakie by panie poleciła maści/tabletki na zniwelowanie tego czerwonego efektu ?
  2. AdameK780

    Czerwona twarz

    Tzn. tak może źle opisałem trochę. Po tym kremie twarz robi się czerwona ale nie cała tylko bardzo blisko nosa (policzki) ale nie całe i czoło i jest ono nasilone tak przez 2-3h ale potem słabnie aż do rana. Dziś rano jak wstałem zauważyłem taką rzecz, że jakby od nosa po policzki miałem takie "skrzydła" dokładnie takie coś jak na tym zdjęciu tylko nie tak bardzo widoczne. http://urodaizdrowie.pl/wp-content/uploads/2010/05/treat-08-01x.jpg
  3. AdameK780

    Czerwona twarz

    Mam krem NIVEROSIN ale tak jak napisałem gdy się nim posmaruje mam momentalnie jeszcze bardziej czerwoną twarz. A z tymi warstwami na skóry to jak uszkodziłem to już nieodwracalnie ?
  4. AdameK780

    Czerwona twarz

    Witam! Mam 18lat i mój problem polega na tym, że mam "czerwoną twarz", nie wiem czy jest to nadciśnienie czy cera naczynkowa. Problem pojawił się jakieś 2lata temu kiedy sparzyło mnie słońce po twarzy i właśnie od tego czasu tak mam, problem pojawia się zazwyczaj po południu (godz, 13:00 - 14:00), rano natomiast jak wstaje mam normalną opalenizne na twarzy i nie ma nic czerwonego. 1mies. temu byłem u dermatologa i przedstawił swój problem który przepisał mi tabletki + krem NIVEROSIN (dzis właśnie się skończły tabletki) problem do tego jest taki, że jak posmarują twarz kremem robi się ona momentalnie czerwona i nie schodzi z niej aż do rana. Z drugiej strony myślę, że mam nadciśnienie gdyż moje ciśnienie wynosi przeważnie 130/90 i gdy tylko zacznę biegać/siłownia/piłka nożna/wachania temperatury momentalnie robię się czerwony. Chciałbym jeszcze nadmienić, że nie palę papierosów a alkohol spożywam tylko okazyjnie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...