Skocz do zawartości
Forum

AAA345

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia AAA345

0

Reputacja

  1. Dodam jeszcze, że jak na początku miałem jeszcze lekki opór w wyginaniu penisa w dół, to teraz mogę z nim wyginać na każdą stronę
  2. Witam. Mam problem jakim jest niepełny wzwód. Problem rozpoczął się pod koniec czerwca, w trakcie masturbacji zauważyłem, że mój penis osiąga mniejsze rozmiary i jest dużo miększy. Stwierdziłem jednak, że to wina braku odpowiednio silnego bodźca i to zignorowałem. Jednak z dziewczyną nie było lepiej, penis był za miękki a odrazu po zaprzestaniu dotykania go opadał. Problem istnieje do teraz, byłem u urologa a ten zaczął mi gadać, że to stres itp. i przypisał mi masę leków. Niestety jak można się domyślić żaden z leków nie pomógł, mój penis był po nich cały gorący, ale i tak nie mogłem osiągnąć silniejszego wzwodu. Dodam, że badałem się na krew i mocz, również nigdy na temat mojego penisa kompleksu nie miałem. W trakcie erekcji czuje jakby sztywnienie i lekki ból po lewej stronie prącia, tym mocniejsza erekcja tym to uczucie jest bardziej intensywne. Nie wiem czy sobie to wmawiam czy nie, ale wydaje mi się, że w trakcie masturbacji parę dni przed pierwszym wystąpieniem problemu nie usłyszałem właśnie trzasku po lewej stronie, ale żadnego obrzęku tam nie ma ani nie było. Jestem wysoki (190 cm. wzrostu) i waże 71 kg, nie palę a pije rzadko, seks uprawiałem parę razy bez żadnych komplikacji :( co mi jest? :(
×
×
  • Dodaj nową pozycję...