Skocz do zawartości
Forum

1994-zakłopotana

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    tu

Osiągnięcia 1994-zakłopotana

0

Reputacja

  1. ja tak sądzę że nie ma co już narzekać zrobił co chciał jego życie jego sprawa jego decyzja. A co do tej co zostawiłeś może nie była to miłość a np. kwestia przezwyczajenia?było wam dobrze razem więc może wmawiałeś sobie że ją kochasz kochając tamtą. Dobrze mieć kogoś na kogo możesz liczyć i kto cię wspiera a ona taka była... Może pomyliła ci się miłość z przyjaźnią a może po prostu chciałeś oszukać swoje serce.
  2. Cześć:) dziś od rana zaczęłam a6w żeby poprawić brzuszek i spalić go troszkę. Tylko nie wiem jaka dieta jest odpowiednia do tego typu ćwiczeń. Planuje ćwiczyć rano po wstaniu i tuż przed spaniem całe 42 dni mam nadzieje ze mi się uda. Pomóżcie w diecie może ktoś to już stosował i wesprze mnie;)
  3. Hej zaczynam temat który jest bardzo popularny no ale może jak z kimś pogadam na ten temat to coś w moim życiu się zmieni. Mam 1,68m i ważę 78 kg. Wszystko właściwie zaczęło się po ciąży chociaż nie do końca bo szybko wróciłam do swojej poprzedniej wagi baa- warzyłam nawet mniej. Problem zaczął się gdy zaczęłam brać tabletki anty i tak oto z wagi 60kg przez 1,5 roku skoczyło mi aż do 80. Problem leży w tym że nie mam mocnej motywacji. Ostatnio schudłam (przez ostatnie 2 tygodnie 2,5kg) ale problem leży w tym że nie mam wsparcia ze strony swojego faceta który ciągle mówi że i tak mu się tak samo podobam.. i w tym leży problem bo nawet ustaliłam jaki taki jadłospis (bez ćwiczeń no i jakiś większych wyrzeczeń nie jadłam tylko słodyczy i piłam 2l wody) udało mi się zrzucić te kg. Może macie jakieś sprawdzone diety i ćwiczenia w domu (nie mam z kim zostawić dziecka) na zmniejszenie wagi i wymiarów. No i może wspólnie zaczniemy walkę o nowe ja- razem dużo raźniej. Kochani Pomóżcie..
  4. tak czytam i czytam i czytam i tak czasem myślę jakbym czytała o dawnej sobie... Sądzę (może niesłusznie), że ta dziewczyna wielka miłość z przed lat po prostu może szukać pocieszenia po nie udanym związku. wiem że lata robią swoje czas zmienia ludzi ale całkowicie na pewno nie. Wahasz się to jasne nie rozumiesz co zrobić tu jedna kobieta tu druga wydaje Ci się, że obie kochasz... A tak może lepiej się zastanowić czego chcesz od życia? Ślub na pewno nie jest dobrym wyjściem na ten okres brak pewności może prowadzić do szybkiego rozwodu - a po co to Ci? Jak nie postąpisz to i tak będziesz się źle z tym czuł. Kieruj się sercem a ono wskaże Ci dobry kierunek. Najważniejsze żebyś był szczery sam ze sobą i pomyślał szczerze: Co ja tak naprawdę czuję? Szczęśliwego wyboru życzę.
  5. Moim zdaniem jeżeli nadmiar tłuszczu nie jest zbyt duży wystarczą ćwiczenia fizyczne po pół godz dziennie a jeżeli chcesz jakaś dietę to wystarczy ograniczyć słodycze i jeść mniej smazonego gdy sama byłam na diecie to stosowałam taki jadłospis (przykładowo oczywiście): Śniadanie: kawa kanapka z chleba razowego z sałata i mięsem drobiowy 2 sniadanie: owoc obiad: duża gotowana chuda ryba sałatka z sałaty i pomidorów podwieczorek: sałatka owocowa kolacja: serek wiejski i zielona herbata nie wiem ile kcal ma ta dieta ale.mi przy ćwiczeniach pomogła
  6. kamil99 nooo to masz szczęście ja zaraziłem sie chorobą weneryczną i to nie od prostytutek no to o d kogo kochasiu jak czerpales z niepewnego źródła to już zrobić. ..
  7. Od zawsze miałam bolesne miesiączki ale nigdy nie aż tak zawsze pomagała mi jedna tabletka nospa i to tylko w pierwszy dzień okresu później nie bolało aż tak gdy zaczęłam brać pigułki to bóle się uspokoily ale teraz od jakiegoś pół roku znów odczuwam bóle a od trzech miesięcy bardzo bolesne i to nie tylko w pierwszym dniu ale także do dwóch dni przed okresem ze skurczami w dole brzucha i przez prawie cały okres dziś mam czwarty dzień okresu (przedostatni) a ból utrzymuje się a tabletki działają max na 2h dodam że mam bardzo obfite krwawienie pomimo iż to już 4 dzień
  8. Hej dziewczyny od 1,5 roku biorę pigułki lesiplus mam bardzo mocne krwawienia a okres dostaje przy ostatniej tabletce placebo martwi mnie to że od pewnego czasu mam bardzo bolesne miesiączki nie pomagają mi tabletki na bóle miesiączkowe- te które wcześniej brałam i nowe. Do tego odczuwam częste bóle głowy i skurcze brzucha oraz w pachwinach. Doradźcie co mam robić (wspomnę też o tym że ginekolog mówił że bóle muszą być ale czy aż tak bolesne?)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...