Skocz do zawartości
Forum

Brak smaku w potrawach


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie odkąd pamiętam wszystko mi nie smakuje. Nie jem szynki, ani innych produktów przetworzonych z mięsa (mięso normalnie jem), kotletów schabowych, żadnych surówek, żadnych sosów, ketchupu, musztardy, majonezu itd., prawie żadnych owoców z wyjątkiem jabłek, bananów i truskawek, żadnych warzyw z wyjątkiem ogórka i marchewki, kapusty, bigosu, zapiekanek, pizzy. Nie lubię twarogu, kefiru, śmietany itd. Rzekomo jak byłem mały (do około 3-4 roku życia) jadłem wszystko, chociaż sam tego nie pamiętam. Aktualnie mam 16 lat i robi się to dla mnie uciążliwe tym bardziej, że chciałem ułożyć sobie jakąś dietę, gdyż zacząłem chodzić na siłownię, ale mam ograniczenie jeśli chodzi o jedzenie i tu stoję w miejscu. Koledzy patrzą się na mnie jak na obcego, a ja sam czuję się już z tym uciążliwie. Chciałbym zapytać czego to może być kwestia? Psychiki, czy może jakaś kwestia genetyczna, chociaż wszyscy ode mnie z rodziny jedzą prawie wszystko. Dodam, że raczej nie mogłem dostać jakiejś zrazy, gdyż przestałem jeść wszystko jak jeszcze nie chodziłem do przedszkola. Dziękuję z góry za odpowiedź. Kamil.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...