Skocz do zawartości
Forum

Nawrotowe bóle głowy


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 3 miesięcy mam codziennie lub co drugi dzień ból głowy, który mam wrażenie nasila się gdy siedzę, wtedy odczuwam jakby większe ciśnienie w głowie. Podczas bardziej intensywnego bólu, ból pochodzi tak jakby znad podniebienia oraz okolic łuków brwiowych. Gdy ból się nasila mam niepohamowany odruch otwierania buzi bo mam wrażenie jakby ciśnienie rosło i powodowało to samoistnie. Z dodatkowych rzeczy w ostatnim czasie bardzo często jestem chory, bóle gardła a raz chyba grypa bo całkiem mnie poskładało. Został mi po tym przytkany nos i flegma mimo, że ostatni raz byłem chory 3 tygodnie temu. Pomiar ciśnienia śródgałkowego w normie. Dodatkowo bóle zębów pomimo braku próchnicy. Czy to wskazuje na zapalenie zatok? Równo z bólem pojawiły mi się problemy z oczami, chwilowe utraty ostrości i szybkie męczenie, ale wszelkie badania okulistyczne wykazały, że wszystko jest w porządku, natomiast zdjęcie panoramiczne zebów wykazały niewyrznięte 8-ki, które jednak nie powinny powodować problemów bo nie próbują sie wyrznąć. Czy to wskazuje na problem z zatokami? Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...