Zdrowie

Nawrotowe bóle głowy

~k...l

~k...l

Witam, od 3 miesięcy mam codziennie lub co drugi dzień ból głowy, który mam wrażenie nasila się gdy siedzę, wtedy odczuwam jakby większe ciśnienie w głowie. Podczas bardziej intensywnego bólu, ból pochodzi tak jakby znad podniebienia oraz okolic łuków brwiowych. Gdy ból się nasila mam niepohamowany odruch otwierania buzi bo mam wrażenie jakby ciśnienie rosło i powodowało to samoistnie. Z dodatkowych rzeczy w ostatnim czasie bardzo często jestem chory, bóle gardła a raz chyba grypa bo całkiem mnie poskładało. Został mi po tym przytkany nos i flegma mimo, że ostatni raz byłem chory 3 tygodnie temu. Pomiar ciśnienia śródgałkowego w normie. Dodatkowo bóle zębów pomimo braku próchnicy. Czy to wskazuje na zapalenie zatok? Równo z bólem pojawiły mi się problemy z oczami, chwilowe utraty ostrości i szybkie męczenie, ale wszelkie badania okulistyczne wykazały, że wszystko jest w porządku, natomiast zdjęcie panoramiczne zebów wykazały niewyrznięte 8-ki, które jednak nie powinny powodować problemów bo nie próbują sie wyrznąć. Czy to wskazuje na problem z zatokami? Pozdrawiam serdecznie

muffy87

muffy87

Nie ma co samemu snuć domysłów i leczyć się na własną rękę. Zrób specjalistyczne badania. Ja też długo zwlekałam z moim bólami głowy. Ale trwało to zbyt długo. Poszłam w Łodzi na badania diagnostyczne https://all-med.pl/uslugi/badania-diagnostyczne/
Zajęli się mną dobrzy specjaliści i dzięki temu najgorsze dni mam już za sobą..

208321 muffy87 Mężczyzna, 32 lata, poznań