Skocz do zawartości
Forum

Zzzzz234

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia Zzzzz234

0

Reputacja

  1. Witam, kochalam sie z narzeczonym kilka dni przed owulacja bez zabepieczenia, od dwoch tygodni mam typowe objawy ciazy, bol w podbrzuszu, bol piersi, zachcianki, jestem wyczulona na zapachy, mam opuchniete nogi, od dni dwoch spoznia mi sie okres dwa dni, robilam jeden test ciazowy 10 dni po stosunku negatywny. Po 14 dniach tez negatywny. dostalam juz wczesniej skierowanie na kontrole narzadow rodnych od gine, kilka dni temu mialam robione usg dopochwowe lekarz nic nie powiedzial, poddal mi tylko zdjecia, Czy to mozliwe ze jestem w ciazy? Ponoc mi nic nie dolega tak wynika z badan. Tylko skad te objawy I spozniona miesiaczka? Nie wiem co robic... Wizyte mam za kilka dni. Moze ktos sie zna na usg na tym portalu I cos doradzi?
  2. Witam, juz od dwoch tygodni doswiadczam typowych objawow wczesnej ciazy, mam mdlosci, boli mnie w podbrzuszu, jestem wyczulona na zapachy, boli mnie plecy, mam zachciamki, czesto chodze siusiu I troszke przytylam, nie ukrywam ze chcialabym zajsc w ciaze. Zrobilam wiec test jeden negatywny poszlam do ginelologa ta wyslala mnie na usg dopochowe, w tralcie badania lekarz nic nie zasugerowal, zrobilam wiec po powrocie drugi test I niestety jedna kreska... Ale moim zdaniem cos tam widac, jest ltos tu kto moglby wesprzec I oszedzici stresu spojrzec na to usg I cos doradzic bo wizyte u gine mam za dwa tygodnie. Dodam ze usg jest malo wyraznie ale moze jest tu na portalu ktos kto cos na tym widzi I by mi cos doradzil
×
×
  • Dodaj nową pozycję...