Skocz do zawartości
Forum

Wstydliwa1990

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Wstydliwa1990

0

Reputacja

  1. Wstydliwa1990

    problem z ....

    Zacznijmy od tego że urozmaicenie w seksie jest normalne. Może dla innych trójkąty, czworokąty itd. są obleśne dziwne, ale odpowiedzmy sobie na pytanie, który facet po dłuższym związku nie skusiłby się sam na jakąś młodszą seksi kobietkę. Wracając do tematu moim zdaniem to całkiem normalne potrzebujesz lepszych bodźców, weź spróbuj porozmawiać z żoną i wprost zapytaj się czy nie chciała by spróbować seksu z dwoma partnerami. Będziesz wiedział na czym stoisz, a zorganizować takie spotkanie to nie problem w dzisiejszych czasach. Choć osobiście wolałabym żeby to był jakiś znajomy męża a nie obcy facet.
  2. Witaj Z tego co czytam podnieca cię jak stymulujesz łechtaczkę. A nie próbowałaś podczas seksu jak on wchodzi zacząć się onanizować . Wiem że to może na początku zabrzmieć dziwnie ale jak mój mąż widzi jak zaczynam się bawić łechtaczką tak sie zaczyna podniecać ze hoho. Dodatkowo ty masz seks i pobudzasz łechtaczkę dzięki temu twój orgazm jest niesamowity. Jeżeli się wstydzisz ułóż się w takiej pozycji żeby mógł się z tobą kochać i jednocześnie miał dostęp ręką do łechtaczki, weź jego rękę i zacznij pocierać.
  3. Nagość to nic nienormalnego, jednak należy zwrócić uwagę na regulamin np sauny. U mnie są sauny gdzie obowiązuje nakrycie narządów płciowych. Ale są również takie gdzie nie ma o tym mowy i wtedy sama wchodzę nago. Oczywiście część osób dziwnie patrzy itp ale ja sie tym nie przejmuję
  4. Wstydliwa1990

    problem z seksem

    Są specjalne tabletki wydłużające erekcje . Spróbuj może to pomoże , ewentualnie niektórzy Panowie dłużej dochodzą w prezerwatywie
  5. Wstydliwa1990

    Trójkąt

    Witaj Zadaj sobie pytanie czy ty byś chciał żeby ktoś inny kochał sie z twoją dziewczyną ? To wszystko zależy od twojej psychiki. Weź też pod uwagę czy później nie wpłynie to na wasz związek czy nie będziesz miał pretensji . Co do samego trójkąta fajna sprawa :)
  6. Hm osobiście sama bym skorzystała z takiej oferty męża :) Widocznie nie ma ochoty na to lub ewentualnie usiądź i szczerze przedyskutuj z nią jakie masz odczucia co sądzisz itp. Szczera rozmowa czasem jest najlepszym rozwiązaniem .
  7. Wstydliwa1990

    Seks młodych osób

    Moim zdaniem twój chłopak za dużo się bawi swoim przyrodzeniem (masturbuje sie). Dlatego są takie problemy
  8. Witajcie Ostatnio do gry wstępnej wprowadziliśmy wibrator, tak mi się spodobało że pomyślałam o drugim facecie. Czy waszym zdaniem tkz. trójkącik to ciekawy pomysł. Czy ktoś może się wypowiedzieć bardziej doświadczony czy w ogóle warto przekonywać męża ?
  9. ~lewartywa23 cyt. Nakladasz spora porcje do srodka i czekasz i co juz mozna kochac sie analnie bez obaw ze w srodku cos zostalo? Niby jak to ten cudowny żel zrobił? Gdzie to mozna nabyc te lubrykanty?Tylko w sex shopach?? +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Po chuj tyle zachodu, i coś tak śmierdzącegon nazywać kochaniem, jak chłop może spuścić się w dziurze odkurzacza wysmarowanej gównem, a odkurzacz ni chuja nic nie zaskomli z przyjemności. Poza tym baba nie może mieć orgazmu analnego, tylko chłop. To już więcej przyjemności z głaskania za uchem, do odbytnica to mm gładkie i nie podlegają OUN tylko wegetatywnemu.. Buuaaaahhhhaaaa debile. Jest to żel AQUA GLIDE w 100% bezpieczny na bazie wody. Partner smaruje mój odbyt wkłada wysmarowanego palca żelem chwile nim ruszając , później swojego penisa. Cała filozofia sexu analnego
  10. Ja osobiście miałam aż trzy podejścia do seksu analnego. Za trzecim razem mąż zadbał o specjalny żel wodny, powoli wysmarował. Wsadził palca kilka razy poruszał i później wszedł. Byłam tak rozluźniona że nie było problemów. Teraz odpowiedź czy to jest przyjemne ? Tak ale zależy w jakiej pozycji .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...