Skocz do zawartości
Forum

weronika04151

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia weronika04151

0

Reputacja

  1. Reno57 - Nie była bym wcale pewna czy Twoja interpretacja jest celna. Uśmiech nie zawsze oznacza żart, a wierz lub nie, ale jest mnóstwo ludzi, którzy takie rady dają zupełnie na poważnie. Mnie już u ludzi nic nie zdziwi, a retoryczne pytanie autorki "ale po co" mogło być zarówno ironią jak i wyraze tego, że rada była całkiem serio. Znając głupotę ludzką w internecie obstaje jednak przy swoim... Ale zostawmy to, bo nie istotne. Niech lepiej autor pochwali się czy coś zrobił w kierunku zmiany i jak idzie :)
  2. Twoja właściwa waga to waga na czczo. Natomiast ta różnica po śniadaniu mogła być tak duża, bo śniadanie najwyraźniej zjadłeś bardzo obfite i było ciężkie. Jak zjesz 2 kg jedzenia to na wadze pokaże się mniej więcej 2 kg więcej. Dziwi mnie tylko że tutaj Twoje śniadane wazyło około 5 kg... Co zjadłeś?
  3. Nie powinnaś szukać pomocy tu na forum tylko u specjalisty. Twoi rodzice powinni zaprowadzić Cię do lekarza i pilnować abyś przestrzegała diety, bo nie masz nadwagi tylko otyłość, a to zagraża zdrowiu i życiu, szczególnie w tak młodym wieku. Jeśli Twoi rodzice nic z tym nie robią to polecam Ci porozmawiać o swoim problemie w szkole z nauczycielem lub pedagogiem aby oni wpłynęli na rodziców. Trzymaj się ciepło
  4. A skąd pewność, że masz jej zbyt wiele? Nie możesz na siłę chcieć gubić wody z organizmu jeśli nie masz wyraźnego jej nadmiaru (obrzęki, nienaturalnie "nalana" twarz, spuchnięte dłonie, łydki i kostki), bo się odwodnisz. Ale jeśli jesteś pewna że tej wody masz za dużo to metod jest wiele. Najprościej jest ograniczyć węglowodany, a jednego dnia zrobić sobie krótką dietę moczopędną i spożywać tylko owoce takie jak granat, gruszka, lub pomarańcze, warzywa jak seler, ogórek i pietruszka oraz pić napar z natki pietruszki lub pokrzywy i zieloną herbatę.
  5. To niekoniecznie muszą być jakieś schorzenia. Często dzieje się tak z przyczyn hormonalnych. Badania hormonów płciowych nic tutaj nie wykażą, bo zależne jest to od ich poziomu w danej fazie cyklu. Ja na przykład często mam takie zlewne poty na kilka dni przed okresem, ale nie w każdym cyklu mi one dokuczają. Poza tym może to być też objaw zbliżającej się infekcji. Jeśli zaraziłaś się jakimś wirusem (np grypa, zapalenie oskrzeli, czy zatok) to zanim choroba Cię porządnie "rozbije" możesz mieć takie poty kilka dni. Znam to z autopsji :)
  6. Nie, nie wykryje. Nie mniej jednak zapewne skoro palisz to poczuje z ubrań lub od samego Ciebie ;) Ty jako palacz możesz myśleć, że nic nie czuć, ale uwierz, że osoba nie paląca potrafi być tak wyczulona, że poczuje dym papierosowy w pierwszej chwili.
  7. Możesz być spokojny, najprawdopodobniej jeszcze urośniesz. Mężczyźni rosną zazwyczaj do 18 roku życia, a niektórzy nawet do 20. Także masz jeszcze dużo czasu, a jak na 14 letniego chłopaka i tak jesteś już dość wysoki
  8. Jak czytam niektóre porady to mi ręce opadają... "mogłaby dziewczyne znalezc Ci mama jesli jest zdeterminowana by Ci pomoc" - że co??? NIGDY, ale to NIGDY nie pozwól żeby ktokolwiek "pomagał" Ci w taki sposób. NIKT za Ciebie nie może kogoś dla Ciebie szukać. Tym bardziej mama... To już byłby szczyt nieudolności. O ile to, że w tym wieku nigdy jeszcze nie byłeś z kobietą nie jest oznaką niezaradności, o tyle pozwolenie aby mama się bawiła w swatkę jest życiową porażką. Kolejna rada - "powiem ci dziewczyna to nic wspaniałego, patrzą sie zabawić dobrze, znaleźć woła zaprzęgowego" - No ludzie... Nie wiem z jakimi kobietami miał styczność autor tej złotej myśli, ale należy mu jedynie współczuć myślowego ograniczenia. Przechodząc do meritum - przede wszystkim nie wywieraj na sobie żadnej presji. Nie staraj się szukać kogoś na siłę, bo to nie wyjdzie. Dopiero kiedy jakaś kobieta na prawdę Ci się spodoba to daj jej to do zrozumienia małymi gestami jeśli jesteś nieśmiały. Uśmiechnij się dyskretnie, poślij kilka prowokujących spojrzeń, a jeśli znasz tą kobietę to znajdź pretekst by nawiązać rozmowę w taki sposób, żeby sama zauważyła że Ci się podoba. Może zrobi wtedy pierwszy krok. Na początek jednak może spróbuj poćwiczyć flirt, czy nawet zwykłą rozmowę na portalach randkowych, albo mniej zobowiązujących jak np fotka itp. POWODZENIA :)
  9. Po tym co opisałaś ciężko mi wierzyć, że sama masz jeszcze wątpliwości co do swojej orientacji. Moim zdaniem jesteś jak najbardziej homoseksualna i przejawiałaś to już od czasów dzieciństwa. Pewnie nie miała byś nawet nigdy partnera płci męskiej, gdyby nie to, że wyparłaś swoją orientację przez presję otoczenia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...