Skocz do zawartości
Forum

tomasz20041984

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    tarnow

Osiągnięcia tomasz20041984

0

Reputacja

  1. witaj. nerwica to niestety taka choroba, która dązy do tego by nas zamknąc w czterech scianach. nie wychodziszz domu, łózka itp i myslenie o tym napedza nam od nowa nerwice. takie błedne kolo. mi pomogla psychoterapia , na której psycholog poradzil mi to, zeby po pierwsze udaac sie do psychiatry i zaczac farmakoterapie rownolegle z terapia psycho. psycholg takze poradzil mi taki myk, by mimo wszystko wychodzic do ludzi, na imprezy , podrózowac. tab;etki w kieszen i w miasto to pomoglo mi zaleczyc chorobe i pomaga mi normalnie funkcjonowac. jestes mloda zdrowa osoba i napewno nie zejdziesz na zawal przy wyjsciu do sklepu. poczatki sa ciezkie ale potem to dziala:)
  2. dekada z afo to bardzo dlugo. az sie dziwie ze cos dziala jeszcze. niestety benzo ma to do siebie ze uzaleznia i nie dio konca wiadomo jak wplywa na nasz mozg i organizm przy dlugim braniu. przy próbi zejscia z benzo mozesz odczuwac dolegliwosci odstawienne. klony to niestety tez benzo wiec nie bardzo wiem czemu lekarz je przepisal. ale byc moze wie co robi wiec moze warto zaufac:)
  3. witaj. niestety przzy takim podejsciu do nerwicy ona co jaki czas bedzie dopadac. z lekami jest tak ze po jakims czasie organizm sie przyzwyczaja i leki przestaja działac. a zejsc z leków przy dluzszym zazywaniu wierz mi ze nie jest to taka prosta sprawa. to tak jakby leczyc guza mózgu tabletkami od bólu glowy:) sam wiem po sobie jak wyglada zycie w stresie . stres ma to do siebie ze w krótkim czasie mobilizuje ale na dluzsza mete niszczy organizm i psychike... wiec ,oze pora cos w swoim zyciu zmienic? mysle ze psychoterapia mogla by ci pomóc w dotarciu do tego co musisz zmienic:)pozdrawiam
  4. witaj. generalnie niestety nerwica ma to do siebie ze zaburzony zostaje mechanizm zasypiania, z reguly włacza sie taka dziwna bezsennosc. mozesz nie przespac 3-4 dni i jakos wegetowac:)znam temat z autopsji. nie jest dokladnie zbadane na jakiej zasadzie to działa. ja potrafiłem nie spac przez 5 dni. tabletki nasenne zamulaja czlowieka, owszem zaypiasz ale to dobre rozwiazanie na krótka mete, organizm sie przyzwyczaja. mi osobiscie pomogła terapia i rozwiazanie problemów osobisych. wysiłek fizyczny jest dobry , ale nie bezposrednio przed snem. dobre dotlenienie i spisz jak suseł:) ale niestety przy nawrocie nerwicy zaburzenia powracaja. taki kalejdoskop. trzeba byc twardym i pokornym by z tym zyc. mi pomagała swiadomosc tego xe po 3 nieprzespanych nocach przychodzi 4 w jakims stopniu przespana:)pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...