Skocz do zawartości
Forum

stankiewiczm324

Użytkownik
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    M

Osiągnięcia stankiewiczm324

0

Reputacja

  1. Witam pomocy od jakiegoś czasu mam wysypke na plecach używałam wszystkie maści i też na trądzik nic nie pomogło i na rękach byłam u lekarza powiedział coś o egzemie no ale skąd te krosty na plecach były tylko po jednej stronie co robić?
  2. Lekarze mi nic nie mówią w piątek bd wiadomo zdj wrzucę później z rtg może coś mi powiesz
  3. Od soboty bol koło bioder dół pleców noga i niestety lewy posladek :(
  4. Witam otrzymałam dzisiaj opis badania Lordoza fizjologiczna splycona w odcinku gornym. Kąt nachylenia kości krzyżowej zachowany wysokość przestrzeni prawidlowa mam pytanie spadlam czy jest możliwe że nie opisali wszystkiego a na zdj bd np coś zlego? Boli jak pieron i co to oznacza?
  5. Witam ponownie proszę o poradę experta czy mam zrobić badania czy coś?w październiku spoznil mi się okres o 3dni plamienie później okres ogólnie rzecz biorąc norma mam cykle regularne niestosuje antykoncepcji bóle jak zawsze tylko te plamienia krwotoki to czasem nie normalne po okresie owulacja straszny bol kochalismy się bez zabezpieczenia po owulacji bolal mnie brzuch jak na okres mam brazowe plamienia i nie ma okresu czy może to być choroba?
  6. Już usnelam ten wacik bolało krwotok jak nwm chodzę bez opatrunkow bo masakra za 2dni to mi się brudziło i wrastalo niestety nie dla mnie to jest... Dzięki za pomoc
  7. Już usnelam ten wacik bolało krwotok jak nwm chodzę bez opatrunkow bo masakra za 2dni to mi się budziło i wrastalo niestety nie dla mnie to jest... Dzięki za pomoc
  8. Witam usnelam paznokcia we wtorek robiłam opatrunki niestety przylozylam 3dni temu wacikiem palca plus opatrunek opatrunek zdjelam niestety mam problem usunąć wacik zakupiłam octenisept niestety nie odkleilo się czekać aż odpadnie?
  9. Witam cię kobietko może za wczesno na test? Czasem tak jest.. Idź do lekarza a jak nie to zrób betę z krwi a jak nie bd to może być menopauza tarczyca polipy no wszystko.
  10. Tabletki anty się stosuje od pierwszego dnia miesiączki czyli np dostałaś teraz bierzesz codziennie o tej samej porze. Ja brałam na długie miesiączki nie polecam mój cykl okresowy trwał 16dni odlozylam.
  11. Witam czy to normalne ze okres mam 1dnia dużo leci co 2h zmieniam a dzisiaj mało?
  12. Witam mam 25l niedawno otrzymałam wyniki histopatologiczne proszę o pomoc. Zaczęło się od znamienia wyniki były po 6dniach rozpoznanie kliniczne znamie barwnikowe opis markoskopowy skóra i przydatki skorne brązowy fragment tkanki miękkiej o wym 04,x0,2cm materiał bez formaliny rozpoznanie histopatologiczne wysuszony fragment skóry ze znamieniem melanoctytarnym. Margines resekcji niepewny. Po tym jestem na antybiotykach mam róże która znika później znowu jest kaszel bol migdałów lecze się już 3tydzien wysypka jak u różyczki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...