Skocz do zawartości
Forum

Siwy1945

Użytkownik
  • Postów

    22
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana Siwy1945 w dniu 12 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Siwy1945 punkty reputacji!

1 obserwujący

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Wrocław

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Siwy1945

6

Reputacja

  1. 18,5 cm długość i 13,5 cm obwód
  2. Mianowicie mam 37 lat i moja przypadłość polega na tym że moje prawejądro samo przesuwa mi się w górę brzucha co jest dość bolesne najgorzej jest podczas wzwodu i w trakcie np masturbacji ponieważ gdy podnoszę ręka do pionu penisa i przy każdym ruchu jądro się przemieszcza i muszę je cały czas przesuwać na miejsce palcami co jest bardzo niekonfortowe i uciążliwe w załączniku przesyłam zdjęcia gdy jądro jest na swoim miejscu a także gdy jest przesunięte. Z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam. Tak wygląda gdy jądro jest przesunięte podczas wzwodu i spoczynku
  3. A tak jak jest przesunięte
  4. Siwy1945

    Mam taki problem

    Mam problem z prawym jądrem. Chodzi o to że jądro samo przesuwa mi się w górę brzucha co jest dość niekomfortowe i bolesne najgorzej jest podczas wzwodu i w trakcie stosunku ponieważ muszę co chwilę przesowa jądro dłonią na swoje miejsce.
  5. Ja nie mam 18,5 cm długość i 13,5 cm obwód
  6. Siwy1945

    Krzywy penis w dół

    Ja mam wzwód do góry i nie narzekam i nie mogę zgodzić się z KRZYWYM że jest przez to jaki kolwiek ból przy pozycji od tylu czy w każdej innej jeśli chodzi o wielkość to 18,5 cm długość i 13,5 cm obwód
  7. Ja mam 18,5 cm długość i 13,5 cm obwód w zwodzie
  8. Według mnie oczywiście że ma znaczenie ja mam w zwodzie 18,5 cm długość i 13,5 cm obwód i jest to jak dla mnie idealny rozmiar.
  9. Witam po depilacji woskiem dziwnie odrastają mi włosy niektóre są normalne a inne nie jak można sobie z tym poradzić
  10. Siwy1945

    penis

    Nie mam włosów łonowych bo systematycznie je gole
  11. Jądro samo mi się przesowa jest to dość niekonfortowe i bolesne w szczególności podczas stosunku z moją partnerka gdy przy każdym ruchu jądro się przemieszcza i muszę je cały czas przesuwa na miejsce palcami co jest bardzo stresujaca sytuacjia
  12. Witam mam następujące pytanie jak można poradzić sobie z krostkami po goleniu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...