Skocz do zawartości
Forum

sara233

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    kraków

Osiągnięcia sara233

0

Reputacja

  1. oczywiście żże masło jest batrdziej zdrowe
  2. Obie rzeczy są niezdrowe, ale sprite jest bardziej chemiczny.
  3. Suplementy są nic niewartte. Najlepiej do diety dołożyć cwiczenia bieganie, fitness. Polecam jako dietę zielone koktajle. Owoce takie jak jabłka, kiwi, banan mieszasz z zielonymi liśćmi jarmusz, roszpona, mnieszek, pokrzywy czy szpinak. Możesz je sama zbierać I blendujesz. Jesz w ten sposób np. śnaidanie i kolację.
  4. Na oponkę najlepsze są brzuszki, ale żeby poskutkowały niezbędny jest przed tym 30min trening.
  5. Mogę polecić CI zielone koktajle. Owoce takie jak jabłka, kiwi, banan mieszasz z zielonymi liśćmi jarmusz, roszpona, mnieszek, pokrzywy czy szpinak. Możesz je sama zbierać I blendujesz. Jesz w ten sposób np. śnaidanie i kolację.
  6. kremy na cellulit to zwykła ściema. Działają tylko masarze, bo wtedy uciska się miejsca na których jest cellulit.
  7. Trudno powiedzieć, jak chcesz schudnąć powinnaś jeszcze ćwiczyć. Kolację możesz jeść, ale powinna być raczej uboga. pozdrawiam
  8. Najlepsze produkty ekologiczne są na rynku, bo w supermarketach jest zwykły fast food.
  9. Ogólnie suplementy diety są bardzo niezdrowe. Ja tylko jem wit. D3.
  10. sara233

    Lakiery hybrydowe

    Jak chodziłam do kosmetyczki to ona stosowała lakiery hybrydowefirmy Semilac. Teraz kupiłam sobie własny sprzęt i sama robię paznokcie w domu też lakierem Semilac. Lakier trzyma się ponad 3 tygodnie, nie odpryskuje i nie ściera się. Jestem naprawdę zadowolona.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...