Skocz do zawartości
Forum

sandnes123

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Kraków

Osiągnięcia sandnes123

0

Reputacja

  1. nie innych dolegliwości nie ma. czytałam wlasnie ze ona sama peknie i zeby robic nasiadowki z rumianku to tak robie po drugiej nasiadowce lepiej ale jeszcze pobolewa lekko co robic ?
  2. czesc po 10 dniach bedzie wiarygodny : )
  3. Witam mam kolo lechtaczki taką kuleczkę namacalna palcem i lekko mnie pobolewa co to moze byc ? wyczytalam ze to moze byc zapalenie gruczolu jakiegos tam co robic ? jakie sa domowe sposoby na to ?
  4. dzieki za porady : ) dzis ide do ginekologa napewno sie popytam wszystkiego : )
  5. A mam pytanie czy wiecie moze jak to jest z tabletkami antykoncepcyjnymi czy trzeba je zażywać przed stosunkiem czy codziennie ?
  6. dzięki wielkie napewno wykorzystam te rady :)
  7. dzisiaj byłam u dentysty prywatnie zaplombowała mi i nawet nie widać : ) dobrała mi do koloru zebow : ) nic nie bolalo jestem zadowolona :)
  8. krwawienie wystąpiło lekkie..
  9. Witam. Mam problem z zębami. Potrzebuje porady. Mam zepsute przednie zęby 1, 2 i dwa obok. jest na nich próchnica dość duża i brzydko to wygląda. Nie wiem czy trzeba je wyrwać lecz boję sie komplikacji czy borować i wstawić plombe ale to chyba boli najgorzej na przednich zebach.
  10. Hej dzisiaj chlopak zrobil mi minetke i palcówe. Wlozyl 3 palce a jestem dziewica. Czy myslicie ze jesli wlozyl juz 3 to jesli odbede stosunek bedzie mniej bolało ? Teraz troszke boli .
  11. Tutaj masz pare pomyslow przeczytaj sobie: ) http://portal.abczdrowie.pl/zabawy-erotyczne-dla-par
  12. Ja też tak miałam i zawsze się manstrubowałam i przechodziło : ))
  13. Witam, mam 18 lat. Moim problemem jest pierwszy raz. Otóż jestem dziewicą. Z chłopakiem jestem rok i myśle ze juz najwyzszy czas zeby to zrobic ale boje sie. Nie wiem jaką zastosować gre wstepna i jakie zabezpieczenie wybrac.. Mam tez strach przed ciaza. Proszę o pomoc . pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...