Skocz do zawartości
Forum

renata119

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Lublin

Osiągnięcia renata119

0

Reputacja

  1. renata119

    Zioła lecznicze

    Na pewno naturalne zioła nie przetworzone lepiej wpływają na organizm, niż leki z aptek. Może dłużej trzeba czekać na efekty ale przy dłuższym stosowaniu widać długofalowe efekty. Pojawiło się dużo sklep zielarski teraz i na każde schorzenie czy dolegliwość można znaleźć zioła, które pomogą.
  2. renata119

    Agencja

    Myślę, że to nic nie da. Zamknij sklepi i skręcaj długopisy :)
  3. Wiadomo że wybór najlepszego dom opieki jest bardzo trudny. Jednak w tym przypadku będzie to chyba najlepsze wyjście. Wiadomo lepiej, żeby osoba starsza przebywała w domu i była odwiedzana przez pielęgniarkę ale ona też może zachorować czy może coś jej wypaść i nie będzie mogła dotrzeć na czas. W domu opieki mamy zapewnioną opiekę całą dobę.
  4. Ja korzystałam ze szkoły rodzenia Czekając na Cud Przed pierwszym porodem wszystko mi wyjaśnili, przygotowali do porodu więc byłam spokojniejsza :) Na pewno warto skorzystać.
  5. Lepiej poszukać dobry adwokat katowice, przeważnie mają większe doświadczenie i obycie na sali sądowej, a główna walka odbędzie się na niej.
  6. renata119

    Przeprowadzka

    Ważny jest wybór odpowiedniej firma transportowa lublin do przeprowadzki.
  7. renata119

    kameralny sylwester

    Małe i kameralne sylwestry wcale nie muszą być nudne. Odpowiednie urozmaicenie jak np przebrania zawsze nadają nawet najmniejszej imprezie elementu zaskoczenia. Ja byłam parę razy na takiej imprezie przebieranej i było lepiej niż na wielkim balu, gdzie przeważnie po kilku butelkach niektórym się za bardzo grzały głowy. Stroje wypożyczałam z wypożyczalnia strojów chełm i za każdym razem dostałam czyste i niezniszczone stroje.
  8. renata119

    hobby jako odskocznia

    Ktoś z Was orientuje się jak wygląda przygotowanie, żeby zdobyć patent żeglarski? W ostatnie wakacje byłam ze znajomymi na Mazurach na jachtach i teraz się zastanawiam czy nie zrobić sobie samej takich uprawnień.
  9. Ja zapisałam dziecko do prywatne przedszkole gdańska gdzie od najmłodszych lat uczą też języka angielskiego i nie żałuję. Teraz już jest w podstawówce i to co się nauczył w przedszkolu procentuje teraz.
  10. Zdrowe zęby, a co za tym idzie piękny uśmiech to podstawa. Nie warto odwlekać wizyty bo raz ze zaboli bardziej w trakcie zabiegu, dwa zaboli też kieszeń bo więcej trzeba będzie zainwestować w leczenie zębów. Ja systematycznie odwiedzam gabinet stomatologiczny lublin raz dla własnego zdrowia, a dwa boję się dentysty a przy mniejszych robotach gdzie problem dopiero się pojawia ból jest przeważnie mniejszy ;)
  11. renata119

    Soczewki dla 12-latki

    Wiek nie powinien tutaj wpływać na możliwość czy zakaz noszenia soczewek. Ja ze swoją córką odwiedzam nasz zaufany salon optyczny w Hrubieszowie i jestem zawsze zadowolona. Dobrali soczewki i nauczyli moją córkę samodzielnie zakładać i zdejmować.
  12. Warto odwiedzić swój zaufany gabinet kosmetyczny. Domowymi sposobami nie uzyskamy takich efektów jak u profesjonalnej kosmetyczki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...