Skocz do zawartości
Forum

poczatkujaca123159

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    bydgoszcz

Osiągnięcia poczatkujaca123159

0

Reputacja

  1. Dzień dobry, Mam pytanie od kilku lat mam guzek wielkosci około 5 mm. po lewej stronie tuż obok brodawki. Guzek ten jest twardy, jak mała kulka, którą mogę złapać w palce, poniewaz jest zaraz przy skórze. Skóra w miejscu guzka jest koloru sinego. Nie powiększa się jest od kilku lat taka sama. Do tej pory myślałam, że jest to może wrośnięty włosek choć sama już nie wiem. Wizytę u olekarza mam dopiero za tydzień. Może ktoś coś doradzi??
  2. Martwia mnie te wyniki dlatego ciezko mi bylo zebrac mysli. Czy takie wyniki moga byc zwiazane z operacja tarczycy?
  3. Prosze o pomoc. Termin porodu mam na 24 luty wedlug pierwszego USG. Z racji że dziecko jest drobne to na każdym kolejnym USG przesuwali mi termin. Mialam nieregularne miesiaczki wiec wg miesiaczki termin ciezko im okreslic. Opis ostatniego USG: łożysko III, AFI w normie, profil biofizyczny 8 punktów Przepływ tęt. niskooporowy PI 0,74 RI 0,52 S/D 2,07 PROSZĘ O INTERPRETACJE BO LEKARZ OCZYWISCIE NIC NIE POWIEDZIAŁ. Wykryto u mnie paciorkowca oczywiscie lekarz tez nic nie powieedzial wiec siedze i sie martwie bo nic nie wiem na ten temat. Czy to jest cos powaznego cos groznego Nie rozumiem tez jak mozna nie umiec okreslic terminu porodu mam z kazdego USG inny termin nie wiem co myslec (
  4. Witam. Rok temu miałam operacje tłuszczakowłókniaka umiejscowionego miedzy czaszka a skórą. Został on wyciety w tym miejscu kość niestety została scieńczona czyli wyczuwalny jest jej brak okolo 2cm. Ladnie sie zabliznilo wlosy urosly ale ostatnio wyczułam w tym miejscu lekki jakby guzek. Czy mozliwe jest tak szybkie odnowienie czy mam sie martwic?? Moze to jakies zrosty albo odnawia sie kosci?? Prosze o porade :/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...