Skocz do zawartości
Forum

paulina2157

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    kielce

Osiągnięcia paulina2157

0

Reputacja

  1. Dla mnie wyjątkowa książka kucharska powinna zawierać przepisy mojej babci która uczyła moją mamę i mnie gotować, i robiła to najlepiej na świecie, powinna zawierać wskazówki i rady. Powinna uczyć młodych i niedoświadczonych w kuchni a jednocześnie inspirować ludzi z pasją i doświadczeniem w gotowaniu. Wyjątkowa książka kucharska powinna zawierać to coś... co sprawia że gotowanie staje się radością, to coś co sprawia że wchodząc do kuchni nie myślimy : " znów muszę coś gotować , ale co?..." tylko sprawia że czas spędzony na gotowaniu jest dla nas przyjemnością, a przygotowane potrawy zachwycają smakiem, wyglądem... Powinna łączyć ze sobą dania kuchni tradycyjnej z daniami nowoczesnymi, w której znajdą się przepisy bądź inspiracje nie tylko na niedzielny obiad ale też na co dzień, święta i różne inne okazje. Opisy krok po kroku najlepiej opatrzone ilustracjami. Tak to mój typ wyjątkowej książki kucharskiej
  2. Gratuluję faje odpowiedzi wygrały szczególnie jedna z nich przypadła mi do gustu więc cieszę się że wygrałam ;)
  3. dobiezka SPRZYJA! Dlaczego? Wiosna to dla mnie czas, w którym wszystko się budzi do życia, łącznie z moją siłą i motywacją do walki o lepszą siebie. To czas, w którym nie szukam wymówek, ale rozwiązań. Każdego wiosennego dnia poprawiam sobie samopoczucie, a otaczająca aura sprzyja przypływowi energii. Wyznaję zasadę, że "jeden dobry trening dzieli mnie od dobrego samopoczucia". Znajduję w sobie zaparcie, siłę walki i ćwiczę w zaciszu domowego kąta. W weekendy uwielbiam wybierać się na wiosenne spacery z ukochanym, bo tylko wtedy mamy więcej wolnego czasu dla siebie. Podnosi on poziom serotoniny w organizmie i doskonale relaksuje. Do tego te spalone kalorie - rewelacja! Wiosna to idealny czas, aby zacząć jeść zdrowiej i bardziej kolorowo, dzięki temu czuję się lekka jak piórko. Odżywiam się zdrowo i mój organizm się nie buntuje, przez co moje samopoczucie jest cały czas na najlepszych obrotach. tekst na stronier : http://joannaa-lifestyle.blogspot.com/2014/04/003-chce-wysac-do-ciebie-kartke.html
  4. oola16 Nareszcie ciepło! Zrzucamy po kolei ciężkie płaszcze, puchowe kurtki, grube swetry. Tak jest zdecydowanie lepiej, swobodniej, lżej. Wytrwałe spalanie kalorii – ruch, wysiłek, świeże powietrze i zdrowe odżywianie to podstawa mojej wiosennej strategii. Warto skorzystać z tego, że aura coraz bardziej sprzyja i z ćwiczeniami wyjść z domu. Codzienna jazda na rowerze lub solidne spacery na świeżym powietrzu mogą stać się zbawienne. Zwłaszcza na wiosnę jednak bardzo ważne dla naszego zdrowia i urody jest oczyszczanie organizmu z toksyn, więc zdrowa dieta- warzywa owoce zielone koktajle. Ryneczki obfitują w świerze warzywa, gotujemy na parze i zdrowo grilujemy. Wiosna sprzyja odchudzaniu i zmianie na lepsze, a to będzie obfitowało szczupła sylwetką w bikini w nadchodzące lato! :) kopia ze strony http://www.studentnews.pl/s/16/683-Schudnac-na-wiosne.htm
  5. Wiosna to pora roku kiedy wszystko budzi się do życia i rozkwita. Tak samo jest z naszym organizmem budzi się i jest pełen anergii więc łatwiej o ruch i ćwiczenia. Świeże warzywa i owoce również sprawiają że nasza dieta staje się lekka i pyszna. :)
  6. To tylko konkurs a przeżywacie jakby chodziło o wasze życie. Traktujcie konkursy jako zabawę :)
  7. stosowałam ten trening są tam pokazane ćwiczenia na boczki mi pomogło : )
  8. Może spróbuj zainteresować ją wspólnym gotowaniem, albo ciekawym podaniem jedzenia w internecie można znaleźć wiele inspiracji, miałam ten sam problem z córeczką więc przygotowałam dla niej różne wariacje na talerzu i pomogło :)
  9. strasznie dziękuję za wyróżnienie mojego ciasta.
  10. Ciasto imbirowe z marchewką ( kruche ciasto ze świeżym imbirem, masa budyniowa i duuużo marchewki czy może być zdrowsze ciasto i tak pyszne ?) margaryna 25 dag mąka 1,5 szklanki cukier puder 3/4 szklanki proszek do pieczenia 1 łyżeczka żółtko 4 sztuki imbir starty, świeży 1 łyżka budyń śmietankowy 1 sztuka mleko 0,5 litra marchew 1,5 kg skórka otarta z jednej pomarańczy cukier do smaku olejek pomarańczowy 1 sztuka galaretka pomarańczowa 1 sztuka sok z pomarańczy 1/2 szklanki Z margaryny, mąki, żółtek, cukru pudru i imbiru zagnieść ciasto. Wstawić na 1 godzinę do lodówki. Następnie rozwałkować, wyłożyć nim formę i nakłuć widelcem. Budyń przygotować według przepisu na opakowaniu i wyłożyć na ciasto. Piec w temp. 180 stopni przez 35 minut. Wystawić. Marchew obrać i zetrzeć na dużych oczkach tarki. Dusić marchew do miękkości w soku pomarańczowym. Dodać do marchwi skórkę z pomarańczy, olejek oraz do smaku cukier, wymieszać. Następnie do gorącej masy wsypać galaretkę, dobrze wymieszać. Masę wyłożyć na upieczone ciasto z budyniem. Pozostawić, aby wystygło.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...