Skocz do zawartości
Forum

paula133

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    kraków

Osiągnięcia paula133

0

Reputacja

  1. sprobuj nasodrenu, ja tez mialam okropny problem z zatkanym nosem i nie bylo przy tym kataru. To wszystko siedzialo mi w zatokach i stopniowo zeszlo właśnie po nasodrenie :)
  2. Czy któraś z Pań korzystała z takiego zabiegu? Jeśli tak to poproszę o informację gdzie i jak oceniacie efekt.
  3. Tak, te 3 lata to może być tak na prawdę 10:) Zdaję sobie z tego sprawę. Ale muszę jeszcze troche poczekać. W sumie tak myślę o tym byciu opiekunką i nie wiem czy bym nie była jeszcze bardziej zazdrosna. Koleżanka 25 lat ma bobaska i jak ją widuję z nim to owszem śliczny jest itd. ale jeszcze bardziej mi smutno, że zanim zajdę w ciąży to pewnie jeszcze minie kilka lat. I myślę, że może trudno, będziemy żyć w trudnych warunkach, może nie będziemy bogaci nigdy i co wtedy? Ciągle będzie za mało pieniędzy...
  4. Dziękuję, ale trochę drogi jest ten krem. Moglibyście mi polecić coś tańszego?
  5. Czy ktoś ma jakiś sprawdzony sposób na poradzenie sobie z przebarwieniami?
  6. Chciałabym prosić Was o pomoc, bo właśnie mi się zepsuła pralka. Nie włącza się. Ma już dobre 20 lat, więc nie ma się co dziwić. Od dawna miałam ją wymienić, ale ciągle to odkładałam. Jak wybrać nową? Kierować się firmą czy ceną? Myślę, że maksymalnie chciałabym wydać 1,5 tys.
  7. A myślałam, że tylko ja jestem taka szalona, że ciągle sobie to dzieciątko w moim brzuchu wyobrażam:) Może masz rację, że praca jako opiekunka by coś pomogła. On spłaca, bo jego tata miał wypadek i chwilowo jest tylko na marnej rencie. Jestem z chłopakiem 2 lata i on mówi, że to za wcześnie, że za jakieś 3 lata najwcześniej chciałby mieć dziecko (on ma 24 lata). A ja nie wiem czy tyle wytrzymam. Malaosska, to już wiadomo czy dzidziuś będzie u ciebie?:))
  8. Ja mam suplement Vitapil z bambusem. Poczytaj sobie o nim, ma wiele składników wzmacniających włosy. Do tego możesz kupić maseczki do włosów lub zrobić je sama z domowych składników, takich jak miód, siemię lniane, drożdże.
  9. O, to fajnie masz. U mnie nie ma widoków na dziecko, bo mamy niedobrą sytuację finansową. Zarabiamy po 1500zł, a chłopak spłaca kredyt rodziców;/ A mi ostatnio odbija tak, że głaszczę się po brzuchu itd;p
  10. Bardzo ciekawa historia. Może odpowie Ci tutaj lepiej jakiś lekarz, ja uważam, że jeśli chodzi o psychikę to nie ma u nic strasznego. Wiadomo, że ludzi takie rzeczy szokują, ale większość osób ma jakieś tam swoje dziwne fetysze, ulubione pozycje, wymyślne stosunki. Lepiej by było gdybyś poszukała jakies forum osób o twoich upodobaniach, jeśli takie istnieją. Co do Freuda, to Freud już nie jest zbyt aktualny, neguje się jego teorie o czym pewnie wiesz. Nie tłumaczyłabym wszystkich zachowań seksualnych Freudem, nawet nie wiem czy jakiekolwiek bym nim czytała. Sama wiesz jak dużo jest fanów seksu analnego - jedni będą molestowani, inni zupełnie bez takich przeżyć, nie da się wg mnie tego uogólnić w żaden sposób. Może to jest kwestia anatomii, budowy? Z chęcią bym o tym posłuchała - jedne kobiety wolą jak się wkłada im w pochwę płytko, inne głęboko - to chyba także kwestia anatomiczna i kwestia nerwów odpowiadających za przyjemność.
  11. Hej, mam pytanie do Pań:) W jakim wieku i jak silny pojawił się Wam instynkt? Ja mam 23 lata i codziennie myślę o ciąży od 3 lat. Niestety mój partner nie jest chętny, nie mamy dobrego zaplecza finansowego. A ja nie mogę nic robić bo tylko marzę o ciąży:((
  12. Podzielam zdanie orzecha laskowego:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...