Skocz do zawartości
Forum

ona199112

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    poznań

Osiągnięcia ona199112

0

Reputacja

  1. Witam, czasami zdarza mi się jeść na noc dużą ilosc chipsów lub innnych fast foodow. Zauwazyłam, że rano budze sie po z opuchnięta skóra pod oczami co jest bardzo odzuwalne. Czym to jest spowodowane? Podobnie jest w przypadku, gdy wypiję odrobinę alkoholu nawet małą ilość. Skąd taka reakacja? Zauwaze, że gdy nie najem sie niezdrowyh rzeczy na noc nie czuję takich objawów. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam
  2. Czy brała któraś z was tabletki Sylvie 20?? Jakie opinie?? Jakie skutki uboczne?? Pogarszały wam nastrój?
  3. Zaczelam zazywac moje pierwsze opakowanie tabletek juz 3 tydzien sie zaczał i niestety czuje sie źle psychicznie, wahania nastroju, brak chęci do czegokolwiek, jest mi wszytsko obojętne, jestem senna, nie moge sie skoncentrowac na czyms, kłóce sie, denerwuje o byle co... Dostałam na dodatek krwawienia sródcykliczne.. Biore YAZ... Nie wiem co dalej robic;/ czy to minie??? Pomożciee prosze;/
  4. Zaczęłam brać pigułki YAZ I dnia okresu tj.29 styczeń to moje pierwsze opakowanie jednak pigułki mi nie służą, jestem rozdrażniona, senna itp ...a nie chce sie bawić w dopasowywanie dlatego chce z nich całkowicie zrezygnować... Wczoraj o stałe porze (22) zażyłam pigułke zostało jeszcze 7 pigułek różowyc i 4 białe placebo. Wczoraj -14 luty odbył stosunek z wytryskiem w środku, czy teraz zabezpieczając się prezerwatywą mogę spokojnie odstawić pigułki po zażyciu tych 7 które zostały i nie martwic sie o ciąze??? Czy powinnam stosowac jeszcze pigułki dla pewności po 4 dniach tabletek placebo-bialych ? Mam tabletki Stediril 30 czy moge je zastosowac przez kilka dni po tych placebo po czym jest odstawic czy moge wziazc je od razu po tyc 7 rózowych tabletkach??
  5. Zaczęłam brać pigułki YAZ I dnia okresu tj.29 styczeń to moje pierwsze opakowanie jednak pigułki mi nie służą, jestem rozdrażniona, senna itp ...a nie chce sie bawić w dopasowywanie dlatego chce z nich całkowicie zrezygnować... Zostało mi 8 pigułek różowych i 4 białe placebo ostatni stosunek z wytryskiem w środku miał miejsce w sobote 11 lutego, czy od teraz zabezpieczając się prezerwatywą mogę spokojnie odstawić pigułki po zażyciu tych 12 pozostałych, nie zaczynając już nowego opakowania, nie martwiąc się o to, że może dojść do zapłodnienia z powodu zakończenia stosowania antykoncepcji????
×
×
  • Dodaj nową pozycję...