Skocz do zawartości
Forum

ola261

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Ruda Śląska

Osiągnięcia ola261

0

Reputacja

  1. Miałam podobną sytuacje tydzień temu ale na test za wcześnie czytałam że najlepiej robić 14 dni od stosunku ,może ktoś bardziej obeznany tu odpowie też jestem tego ciekawa może jakiś lekarz odpisze?
  2. ola261

    Brak pełnego wzwodu

    Hejka nie pisałam bo zbierałam się na odwagę i postanowiłam porozmawiać z chłopakiem najdelikatniej jak się dało ale skończyło się to tak że teraz się do mnie nie odzywa nawet na sms nie reaguje moje obawy stały się realne uraziłam go tym i pewnie jest wściekły na mnie
  3. ola261

    Brak pełnego wzwodu

    ~gelia Jestes pewna ze nie ma zadnej inne na boku? NAdal nie rozumiem czemu z nim o tym nie pogadasz. Dopoki tego nie zrobisz problem nie zostanie rozwiazany Tego jestem pewna na tysiąc % że nie ma innej ,co do rozmowy po prostu się krępuje mówić na temat intymnych sprawach też się obawiam że mogę go urazić taka rozmową tak wiem póki nie spróbuje to się nie dowiem
  4. ola261

    Brak pełnego wzwodu

    ka-wa Ja rozumiem ,że nie umiesz ,nie potrafisz o tych sprawach rozmawiać,ale nie masz innego wyjścia ,chyba nie chcesz zostawić tego jak jest teraz, a napisz jeszcze ile on ma lat? No nie chce tego tak pozostawić bo zależy mi na nim , on ma 34l
  5. ola261

    Brak pełnego wzwodu

    ka-wa Właśnie Ci nie odpowiada ..,więc szczerze z nim porozmawiaj,tu nie ma się czego wstydzić,jak Ty to sobie dalej wyobrażasz..., jakaś przyczyna musi być tego stanu rzeczy,niech zwróci się po poradę do urologa. On był badany przez urologa ponieważ zanim się poznaliśmy miał 7 lat wcześniej poważny wypadek ,a wiem że on miał badania bo chce mieć bardzo dziecko ,tylko czy miał badania pod tym kontem że ma problem z zwodem tego nie wiem i nie wiem jak zacząć z nim rozmowę w tej sprawie
  6. ola261

    Brak pełnego wzwodu

    ka-wa To jak on daje radę wprowadzić go do pochwy? Właśnie czasami tu jest z tym problem czasami mam wrażenie że w ogóle do środka nie wchodzi ale wstydzę się z nim o tym porozmawiać i boje się że może pomyśleć sobie że mi nie odpowiada w sprawach łóżkowych
  7. ola261

    Brak pełnego wzwodu

    A wiec mam pytanie choć może się wydać głupie i niekomfortowo mi o tym pisać ale muszę się dowiedzieć bo mnie to nurtuje , Do rzeczy mój obecny chłopak ma małego penisa co mi nie przeszkadza kochamy się bardzo i to jest mało istotne ale zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego mój chłopak ma ciągle penisa męki nawet podczas podniecenia jego penis nie robi się gruby i twardy jak to jest zazwyczaj u innych mężczyzn i przez to mam wrażenie że on się nie podnieca będąc zemną ,ale jednak gdy uprawiamy sxs to on dochodzi do wytrysku tylko że jego penis nie jest taki jak opisałam wyżej ,czy to jest normalne w jego przypadku czy może ja nie działam pobudzająco na niego ,trudno mi się o takich sprawach rozmawia i też nie mam odwagi z nim porozmawiać na ten temat dla tego proszę o udzielenie mi odpowiedzi z góry dziękuje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...