Skocz do zawartości
Forum

niunia1981

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    śląskie

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia niunia1981

0

Reputacja

  1. niunia1981

    Śmieszne nazwiska

    Wyczesany Darek Pacha Roxana Męczywór Małgorzata Małolepszy Tomasz Kwasigroch Tomasz Chujeba Renata Mahujski Krzysztof Zaporożec Stefan Dokurwo Maciej Boligłowa Bogusław Szaleniec Wojciech Żur Leszek Porąbaniec Marek Gamoń Marek Cymbalista Stefan Kutaśko Mieczysław Szpara Agnieszka Bzibziak Marta Fiut Stanisław Kiełbasa Roman Ocipka Sławomir Cyc Izabela Lachman Zdzisław Stęchły Tadeusz Biały Polak Agata Kusibab Marcin Sierota Maria Rżąca Bożena Spleśniały Andrzej Skwara Elzbieta Ciapciak Krystyna Pomietlarz Piotr Ściera Piotr Pędzimąz Andrzej Lapeta Barbara Cnotliwy Tomasz Paskuda Katarzyna Słaby Edward Jąder Dezyderiusz Siekierka Bożena Wata Zyta Wałach Artur Dziurka Jan Dzika Joanna Sprzeczka-Niedołóż Małgorzata Chujdus Władysława Jebut Roman Szczybrocha Aleksandra Pyta Aleksandra Zaganiacz Tomasz Psipsinski Bogdan Kuśka Izabela Student Alojzy Barłóg Zdzisław Mąką - Ćwikła Hanna Stanisławów Lubomierz Kuciapa Jerzy Cieć Przemysław Duplaga Tomasz Bucior Renata Posępny Łukasz Głąb Leszek Bubel Marian Piotr Anna Kolano Narcyza Moczygęba Radosław Jakoktochce Jadwiga Szkodnik Piotr Prukała Beata Pierdas Beata Sikała Jadwiga Rura Marek Ciemięga Przemysław Ojdana Zenon Ptaszek Rafał Tatarata Magdalena Śmietana Betty Kupka Adeltrauda Fundament Zygmunt Nieruchaj Andrzej Zachciała Elżbieta Józefa Cipa Krzysztof Pinda Małgorzata Cincio Kornelia Maria Pipa-Trzecia Euzebiusza Świderek Dorota Kocioruba Stanisław Balas Paulina Zygmunt Grażyna Potrzeba Wyjebany Marek Kutasińska Barbara Fiuto Małgorzata Kurcipka Jan Hoj Tadeusz Hajtas Józef Łój Jacek Burek Tomasz Kozibąk Paweł Pędziwiatr Kacper Kołton Józef Moczymorda Aleksander Zaciesza Medalion Cjujstek Zenon Pizdołap Borys Sprzedany Ziemcisław Pucybut Zenon Zcipiała Katarzyna Lepper Andrzej Stefan Plemniczek Minetu Michał Kasia Kutasiewicz Mariusz Cyps Albo Zyps Cezary Porażka Śmieszny Artur Zjebany Michał Niewypażony Tomasz Zgnita Renata Chujoman Katarzyna Jejebak Tomasz Liliputek Marzena Tarapata Janusz Kfaśny Mateusz Grochowalski Piotr Ela Gruz Ewelina Zakrzewska Adam Cipa Robert DYMACZ Patrycja Janusz Magda Kupka Krzysztof Krzysztof Adam Adamek Ogorzała Aneta Canibal Roman Zapięty Tomek Święty Tomek Jamniczek Agnieszka Orgazm Dorota Katarzyna Stanik Marta Siusiak Elżbieta Ojczenasz Dolores Miednica Józefa Szmata Dacjan Ździabek Cymbalko Orest Kuba Biały Wiesława Cipior Szakal Przypadek Cipkowski Daniel Wacław Pomylony Urban Dłubaczy Erazm Babol Michał Członka Zenon Kurczymordaka Mateusz Siostrzeniec-Gwałt Brunon Kluska Babiarz Czesława Bachryj Adelajda Przemysław Bełkot Dzyndzelek Mateusz Motowidełko Michał Kutasewicz Robert Anna Jąder Małgorzata Żygadło Aneta Wędzonka Piotr Chytry Dolores Pitek Gertruda Dupnik Frydolin Drynda Zyglinda Żyłka Brunchilda Jezusek Genowefa Grzebinoga Nieuważny Rafał Magdalena Supeł Oskar Hejka Anna Snopek Anna Niepiekło Agnieszka Niezgodna Igor Wesoły Cichowlas Józef Zyta Gilowska Ciota Janusz Jarosław Chwiej Ewa Czopek Czekała Grażyna Tadeusz Ciemniak Dusza Stanisława Grażyna Filip Dorota Tomasz Franciszek Głąb Gładki Jan Pałka Wacława Rzęsista Krystyna Kulwicki Andrzej Kwasigroch Janusz Kozak Zdzisława Strąk Henryka Waligóra Maciej Zadroga Teresa Zimna Janina Potęga Wiesława Krzysztof Łoś Kupisz Czesława Kuchta Stanisława Sławomir Zatyka Konrad Półrolniczak Justyna Ciołek Leon Kapa Krysiek Mlycz Berta Bigiel Penisik Edwart Anne-Liesse Fiutak Marcin Śpiewak Adam Wisiołek Patryk Kosiusia Tomasz Patasiński Damian Sadowska Błachut Anna Tetich Alan Przepinda Magdalena Alfons Górnik Teofil Patalong Jan Archeminiwiriłokotoczerepepenczewiczakowski Piotr Harnaś Adam Skowronek Olek Słuchawka
  2. niunia1981

    Śmieszne nazwiska

    Ja bym miała takie nazwisko ,to bym je zmieniła ,znając polskich katolików ,to się śmiają ze wszystkiego.
  3. Ja tez bym mogła mówić że wszyscy ,faceci to tylko myślą o bzykaniu ,mnie tez ktoś skrzywdził ale nie sieje takich głupot .A kobiety nie tylko lecą tylko na kasę .Ja mam chłopaka na rencie ,i jesteśmy wspaniałą parą inny mogą tylko pozazdrościć .Jak nie masz pracy to zrób z tym a nie wylewaj na kobiety swojej żali .
  4. Zastanawiam mnie dlaczego ,tak jesteś nastawiony negatywnie do kobiet przeczytaj pomódl się o zdrowie o rozum za pózno Najpierw zajmijmy się seksizmem, którego – jak już wspomniałam – po prostu nie uznaję. Seksizm to wrogość wobec jednej z płci, przejawiająca się poprzez nieufność, pogardę, wyzysk, niegodne i niesprawiedliwe traktowanie, wyśmiewanie, upokarzanie, a nawet krzywdzenie mężczyzn bądź kobiet. Nie jest to ideologia, tylko negatywne nastawienie do danej grupy ludzi. Jego źródeł należy się doszukiwać w emocjach, urazach psychicznych, utrwalonych stereotypach i złym wychowaniu, a nie w racjonalnych refleksjach. Seksizm jest rzeczą złą, ponieważ łamie podstawowe prawa człowieka (prawo do życia, bezpieczeństwa, godnego oraz sprawiedliwego traktowania), które przysługują obu płciom. Jeśli seksizm jest skierowany przeciwko mężczyznom, to nazywamy go mizoandrią. Jeśli przeciwko kobietom, to mamy do czynienia z mizoginią. Żaden człowiek nie odpowiada za to, że urodził się jako „on” lub „ona”, toteż nie warto mu wypominać tożsamości. Pojęcie seksizmu kojarzy mi się z rasizmem, a więc postawą, która nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. Demonizacja mężczyzn jako przykład seksizmu że każdy mężczyzna jest potencjalnym gwałcicielem. Że każdy przedstawiciel płci silnej potrafiłby uczynić coś tak ohydnego i nieludzkiego, jak gwałt. Czyż demonizowanie facetów i robienie z nich „jednego wielkiego stada potworów” nie jest zachowaniem seksistowskim?! Owszem, z fizjologicznego punktu widzenia prawie każdy mężczyzna ma możliwość, aby wykorzystać kobietę (wynika to z jego budowy ciała). Nie wolno jednak sugerować, że wszyscy faceci są źli, okrutni i nastawieni na krzywdzenie płci przeciwnej! Wprawdzie zdarzają się jednostki zdemoralizowane, ale żadna grupa społeczna nie jest wolna od „czarnych owiec”. Demonizowanie facetów jest niewłaściwe, bo równie „dobrze” można by powiedzieć: „Każda kobieta to bezwzględna plotkara i uwodzicielka, która robi słodkie minki, aby wykorzystać bliźnich do własnych celów oraz dyskretnie zniszczyć swoich wrogów”. Po co komu te kłamstwa? Stereotypy przynoszą więcej szkody, niż pożytku...
  5. Skutki psychiczne Psychiczne następstwa aborcji są zróżnicowane indywidualnie, czasem tłumione i wypierane. Do najczęstszych skutków psychicznych aborcji zalicza się: PTSD, PAS, żałoba, poczucie winy i wstydu, poczucie krzywdy i bycia ofiarą, osamotnienie, utrata sensu życia, zamrożenie emocjonalne, niepokój, zaburzenia seksualne, trudności w relacjach z innymi, zaburzenia psychosomatyczne1. Z badań wynika, że kobiety po aborcji są narażone m.in. na: zespół stresu pourazowego (50%), myśli i uczucia unikowe (96%), depresję (78%), poczucie winy (80%), epizody retrospektywnych przebłysków (76%), cierpienie z powodu zetknięcia się ze zdarzeniami przypominającymi aborcję (92%), myśli i próby samobójcze (8%), zachowania autodestrukcyjne (10%), odrętwienie emocjonalne (28%), trudności ze spaniem (48%), problemy z koncentracją (34%), problemy w związku (54%). U kobiet mogą również wystąpić zespoły objawów: PTSD (Zespół Stresu Pourazowego) - zaburzenie psychologiczne następujące po wydarzeniach traumatycznych. Charakteryzuje się ponownym przeżywaniem traumatycznego wydarzenia (np. odczuwanie przykrych wspomnień, nawracające przykre sny, cierpienie psychiczne), unikaniem lub zmniejszanie wrażliwości na bodźce z otoczenia (np. unikanie myśli, rozmów dotyczących wydarzenia, amnezja psychogenna, poczucie wyobcowania), objawami nadmiernej pobudliwości (np. drażliwość, zaburzenia snu, problemy z koncentracją)3. PAD (Post Abortion Distress) - pojawia się w pierwszych trzech miesiącach po dokonaniu aborcji i może trwać do pół roku. Charakterystyczne objawy to: fizyczny i psychiczny ból, poczucie wielkiej straty (roli rodzicielskiej, zaburzenia obrazu siebie, zaburzenia snu, utraty celu życia) oraz liczne konflikty (wzajemnych relacji, ról, obawy przed współżyciem seksualnym, następną ciążą). W ostrej formie występuje u 15% kobiet, a objawy można stwierdzić u 30%. Częściej występuje u kobiet wierzących, które zabiły swoje dziecko, gdyż były do tego zmuszone4. PAS (Post Abortion Syndrom) - syndrom postaborcyjny zaczyna się kilka lat po zabiegu. Może zostać wywołany urodzeniem następnego dziecka lub niemożnością jego urodzenia. Charakterystyczne objawy PAS: duży niepokój, niezadowolenie z życia, depresja, poczucie braku sensu życia i beznadziejności. Ponadto pojawiają się zaburzenia relacji z innymi, niechęć do współżycia seksualnego. Mogą wystąpić także bardzo silne lęki, koszmary senne, kobieta może słyszeć głosy nienarodzonych dzieci. PAS nie zależy od światopoglądu czy wyznania, lecz ma podłoże fizjologiczno-psychologiczne5. Pomoc Instytucje pomagające kobietom i rodzinom w sytuacji kryzysowej z powodu ciąży: powiatowe centra pomocy rodzinie domy samotnej matki organizacje pozarządowe, np. Caritas lub Centrum Służby Rodzinie w Łodzi gminne ośrodki pomocy społecznej oraz inne organizacje pozarządowe (ich adresy otrzymać można w urzędach gminy, urzędach powiatowych, przychodniach rejonowych itp.)
  6. Witajcie mam pytanie czy która stosowała leki na libido formuły Femmax. prosze o opinię
  7. niunia1981

    Kulki waginalne

    Witaj ,ja proponuję ci jajo wibracyjne ,mam taki i jest fajnie bo z kulkami trzeba chodzić ,bo trzeba je rozkręcić by były wibracje Az jajkiem nic tylko włożyć i się bawić ,jest w wielkości dużego tamponu jest metalowy i FAJNIE wibruje są różne programy wibracji .Możesz i ty je używać ,najpierw się umyć potem na jajo gumkę założyć posmarować żelem do analu i jechać z tym koksem fajnie masuje prostatę pozdrawiam
  8. Witam zbieram znaczki ,takie stare i nowe .Monety z czasów PRL- oraz banknoty z czasów prl- lat 90
  9. niunia1981

    Seks z gumową lalką

    albo po prostu boi się kobiet takich ,brutalnych no nie zgwałci ino będzie uległa Nie będzie miała za wczas orgazm ,nie będzie narzekać itp....
  10. witaj ja próbowałam przez pomorskie centrum odłużania ,skasowali 300 zł a ja nadal mam komornika i się podobno nic z tym nie da zrobić .Nie wierzę w to tylko żerowanie na desperados . Skok woli dawać komornikowi zamiast da mi szansę na spłatę .
  11. Czym jest lęk ,to słowo nie jest mi obce towarzyszy mi od zawsze jako dziecko. Strasznie bałam się ojca który może mnie uderzy krzyczeć a, najgorzej jak będzie pijany lub zacznie pić w któryś piątek lub, sobotę będą wyzwiska krzyk tłuczenie szkła szyb z mebli wyrzucanie przedmiotów przez okno. Co gorsza mama będzie musiała dobrze zrobić, będzie musiała udawać namiętna kochankę, uprawiać seks i tak przez całą noc. Szkoła i zaś ten lęk,że nic nie umiem i zaś do tablicy i zaś pała dzieci będą się ze mnie śmiać. Kiedy miałam 18 lat to szukałam pracy jako sprzątaczka kiedy moja koleżanka miała 18 to ja nie mogłam iść na dyskotekę, bo podobno mnie zgwałcą i twierdzili że, chodzą tam tylko lekkich obyczajów i tak było od momentu kiedy dostałam okres, wpajano mi strach Moja 1 praca była w kościele niestety znalazła się taka co wyczuła że, się bałam ks. proboszcza gadała mi że przez zemnie, dostaje i krzyczą po niej a oni się śmiali obgadywali. pracowałam tam 8 lał i się zwolniłam z hukiem. Potem była praca w sklepie spożywczym jako sprzedawczyni ale szybko się zwolniłam potem znalazłam prace w obozie pracy ale to, był dla mnie szok jak traktuje się tam ludzi KRZYK postawa odpowiedniego pakowania, ja byłam taką osoba która nie potrafiła rozmawiać i po polsku wysławiać między czasie po padłam fanatyzm regilijny bo chciałam aby ktoś chciał mnie po kochał a nie wykorzystać tak jak mamę jak robił to ojciec chciałam szybkiego ślubu ,ale o seks to mógł nie istnieć boje się tego teraz mam chłopaka ale zaś to samo nie mam libido dopiero dotarło do mnie ze potrzebuje. pomocy by zamkną ten chory rozdział życia cieszyć się życiem Wiem że mam pochwicę i wieczne doły :bo co za mnie za kobieta : pozdrawiam
  12. Witam muszę to siebie wyrzucić ,bo sobie nie radzę .Wszystko się zaczęło o wynajmu mieszkania ok 3 lat temu .Wtedy poznałam mojego chłopaka chciałam uciec o ojca .Jest strasznym egoistą (ale też mam objawy dobroci ) chciałam ułożyć sobie życie . Wzięłam, pierwszy kredyt na rzeczy (ponieważ to był pusto stan nie było nic ) wzięłam, to mieszkanie bo tani czynsz ok wzięła,230 zł Bo z myślą że co miesiąc miałam dawać za mieszkanie 80 % mojej wypłaty to nie ja .Potem brakło zamieniłam na większy i potem chęć pomocy I tak wyszło teraz mam komornika zabiera mi 600 zł ale to są tylko odsetki a dług stoi w miejscu Zostałam 2 razy oszukana tz wpłata za ubezpieczenie kredytu Dałam również do pomorskiego centrum odłużania skasowali 350 zł za pomoc i wyszło na to że nie pomogli mi czuje się oszukana Podobno się nie da ,ja w to nie wierzę żerują na ludziach typu desperados Myślałam o dodatkowej pracy ale znając chciwość komorników to oni będą kasować dla siebie kolejne odsetki a ja za 1 rok będę miała garba i przez kolejne 20lat będę płacić a i nigdy nie wyję z długów Mieszkanie nie skończone jest zimne i nadal mieszkam z ojcem .ŻYCIOWA PORAŻKA ps. proszę o poradę bez głupich komentarzy z góry dziękuje.
  13. jest problem który ,nie potrafię sobie poradzić. Na ulicy gdzie mieszkam ,jest grupa młodych ludzi którzy mnie wyzywają czasami bardzo nie ładnie .Wzieło się z tego ,żę pochodzę z ubogiej rodziny jestem dda .Ojciec miał mnie gdzieś wolał kasę przepijać a połowa na głupoty wysyłać np. totolotki za połowę wypłaty wiecznie chodziłam z mamą pożyczać kasy na chleb ale to było dawno temu .Chodziłam byle jak ubrana .Ale te osoby co najwyżej reprezentują Bar Mleczny lub Jabol-landia (dla wtajemniczonych jabol -tanie wino landia kraj jabololi )Teraz pracuje mam chłopaka a przezwiska zostały .Bardzo się tym przejmuję nie radzę sobie nawet psycholog nie wie jak mi pomóc .Jest mi strasznie przykro na ulicy jest dużo nowych mieszkańców wiadomo co sobie myślą .Chcę normalnie żyć w szacunku .
  14. witam jestem panikarą ,w pracy jest moment by sie rozpłakać wystarczy awaria na maszynie i nie wiem co robić .Czuje się nie potrzebna ,a inni jak zwykle złośliwie komentują .Wszystkim się przejmuję wystarczy jakiś głupie teksty ,złośliwe i humor zepsuty . Zastanawiam się na zaburzenia osobowości nie wiem .....???
  15. niunia1981

    Dominacja w seksie

    no oczywiście ,ja nie chcę go zabić ,tylko zgwałcić jego to rajcuje a mnie podnieca .Oczywiście trochę zdrowego podejścia.To tylko zabawa ,a pomysłu jest setki....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...