Skocz do zawartości
Forum

natalia553

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Tarnów

Osiągnięcia natalia553

0

Reputacja

  1. Witam , wraz z mężem staramy się o dziecko co prawda próbujemy już 2 miesiąc, mam świadomość, że nic od razu nie można mieć. Miesiąc temu po prawdopodobnym okresie implantacji zarodka zaczełam plamić na brązowo, w jednym dniu nawet wystąpił ból podbrzusza, jednak na drugi dzień wystąpiło jednodniowe krwawienie-jak miesiączkowe i znów brązowe plamienie. Przez ten okres wykonałam chyba z 4 testy ciążowe, jednak tylko jeden przedostatni pokazał cień cienia drugiej kreski -wskazując na nadzieje pozytywnego testu. Ostatni wyszedł negatywny po czym z przykrością odpuściłam i pogrzebałam moje nadzieje. Ten jedyny dzień krwawienia uznałam za pierwszy dzień menstruacji ( szczególnie że mam okres nieregularny). Teraz kolejny miesiąc czekam na jakiś znak, jednak nawet brązowe plamienie nie wystąpiło, z niecierpliwością czekam 4 ostatnie dni do planowanej miesiączki- z nadzieją że jednak nie nadejdzie. Brak jakichkolwiek objawów ciąży wzbudza u mnie negatywne myślenie. Czy u którejś z was wystąpiło podobne krwawienie??
  2. Witam serdecznie, wraz z mężem staramy się o dziecko co prawda próbujemy już 2 miesiąc, mam świadomość, że nic od razu nie można mieć. Miesiąc temu po prawdopodobnym okresie implantacji zarodka zaczełam plamić na brązowo, w jednym dniu nawet wystąpił ból podbrzusza, jednak na drugi dzień wystąpiło jednodniowe krwawienie-jak miesiączkowe i znów brązowe plamienie. Przez ten okres wykonałam chyba z 4 testy ciążowe, jednak tylko jeden przedostatni pokazał cień cienia drugiej kreski -wskazując na nadzieje pozytywnego testu. Ostatni wyszedł negatywny po czym z przykrością odpuściłam i pogrzebałam moje nadzieje. Ten jedyny dzień krwawienia uznałam za pierwszy dzień menstruacji ( szczególnie że mam okres nieregularny). Teraz kolejny miesiąc czekam na jakiś znak, jednak nawet brązowe plamienie nie wystąpiło, z niecierpliwością czekam 4 ostatnie dni do planowanej miesiączki- z nadzieją że jednak nie nadejdzie. Brak jakichkolwiek objawów ciąży wzbudza u mnie negatywne myślenie. Czy u którejś z was wystąpiło podobne krwawienie??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...