Skocz do zawartości
Forum

Natalia166

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia Natalia166

0

Reputacja

  1. Każdy ma uczucia. Kazdemu moze cos dolegać.. Bo 16 lat to każdy myśli.. "Jakie ona może mieć problemy , przecież ma dopiero 16 lat.. " Tak się składa ze mam problemy, nikomu nie życzę przechodzić przez to co ja teraz . Szkoła ? Owszem niedługo się zacznie. Ale to w głowie zostanie ..
  2. Natalia166

    Zdrowie

    Mam 16 lat. ;) Właśnie myślałam o jeczmieniu w tabletkach . Na internecie tak zachwalają i właśnie nie wiem czy naprawdę coś da. :/ Dziękuję za odpowiedź :)
  3. Wczoraj również przyszła do mnie mówiąc mi żebym nie zadawała jej pytań na "Ask.fm" bo ona sobie nie życzy .. W tym czasie kiedy ona dostała to pytanie Ja siedziałam z moim chłopakiem. Ta dziewczyna jest naprawdę nienormalna. :/ Dziś wróciłam do domu , przynajmniej tutaj mam spokój. Jest o rok młodsza ode mnie a tak mi psuje psychikę. Gdy siedziałam z nia sama w domu to puszczała muzykę na cały Dom . Poprosilam aby sciszyla to krzyczała na mnie że to nie mój dom i nie płacę tu. Mimo tego że mój chłopak daje 700zl miesięcznie rodzicom. A my więcej jesteśmy w drodze , on w pracy niz w domu .. Czasem mam ochotę wykrzyczeć im wszystkim jak bardzo mnie ranią :(
  4. Natalia166

    Zdrowie

    Mam 160 cm wzrostu i ważę 63 kg . Strasznie dużo przytyłam . Ważyłam 2 miesiące temu 48 kg . Nie wiem co sie dzieje . Najgorsze jest to że poprzez sport , diete to ta waga nie chce spaść .. ;/
  5. Dziękuje za odpowiedzi . Dało mi to dużo do myślenia. Zmienie numer i usunę się całkiem z ich życia. Jego tata i siostra nie dadzą mi nigdy spokoju. Może jak zostawie Mojego chłopaka to spojrzą na oczy i zobaczą że mnie ranili tak naprawde. Dziękuje jeszcze raz i Pozdrawiam :)
  6. Oczywiście on chce pójść na swoje ale dopiero za 10 miesięcy. Boje sie że nie wytrzymam , moja psychika już nie wytrzymuje a co dopiero kolejne 10 miesięcy ;//
  7. Witam . Nie wiem już gdzie szukać pomocy ;/ . Może tutaj ją znajdę . Od ponad roku jestem z chłopakiem o 3 lata starszym. Jego siostra od samego początku zaczęła mi dokuczać , wchodzić do pokoju bez pukania gdy byłam u Niego .. Od lipca tamtego roku zaczęła pisać do mnie obrażając mnie , w ten czas kiedy mój chłopak był w pracy za granicą . Prosiłam ją aby pomagała mi sprzątać to nawet to było dla niej trudne i twierdziła że zawsze stwarzam problem . Musiałam sprzątać 14 pomieszczeń sama,mało tego dostawałam smsy z anonima i rozgadała koleżankom swoim że leżałam w szpitalu 3 lata temu przez tabletki ;/ . Koszmar nadal się ciągnie , mało tego jego tata mnie nie znosi twierdzi że jestem dzika , niewychowana i głupia ;/ .. Rodzice mojego chłopaka bronią jego siostrę. I zawsze wszystko wychodzi na mnie ;/ . Przez to cały czas kłócę sie z chłopakiem. Rozmawiałam z nim ale to na nic . Co powinnam zrobić ? Czy powinnam odejść ? Wiele razy płakałam przez jego rodzinę , zaczęłam brać tabletki na uspokojenie .. ;/ Nie wiem co mam robić , czy pomoże mi ktoś odpowiedzieć na to pytanie ? :(
  8. Natalia166

    Zdrowie

    Czy młody jęczmień pomaga w odchudzaniu ? Czytałam na internecie i piszę że tak , ale chciałbym się stuprocentowo upewnić . ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...