Skocz do zawartości
Forum

nana1985

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Konin

Osiągnięcia nana1985

0

Reputacja

  1. nana1985

    tusz do rzęs

    ~ohoh ja lubie mieć mega czarne [ bo swoje mam jasne] i rozdzielone, maskara to posklejane kępki... mam nadzieję że to kwestia dobrej maskary i wreszcie trafię na jakąś idealna dla mnie
  2. nana1985

    tusz do rzęs

    ja mam bardzo cienkie, niemal niewidoczne rzęsy :/ sztuczne rzęsy tylko je osłabiają :/ możecie polecić jakąś dobra maskarę która wizualnie zagęści moje rzęsy i sprawi że będa bardziej wyraźne?
  3. nana1985

    wyjazdy integracyjne

    ja na takim wyjeździe zakochałam się w grze w paintball :)
  4. ja polecam namiot i Bieszczady - coś cudownego
  5. ~Medora nana1985 ja uwielbiam frytki, ale robię je sama i w dodatku w frytkownicy niskotłuszczowej więc to chyba nie żadna zbrodnia A co to jest frytkownica niskotłuszczowa? to taka co na porcję frytek daje się 1 łyżkę oleju i frytki opiekają się na termoobiegu. Plus jej jest taki że inne dania tez w niej przygotujesz.
  6. ja uwielbiam frytki, ale robię je sama i w dodatku w frytkownicy niskotłuszczowej więc to chyba nie żadna zbrodnia
  7. czyli higiena snu zachowana - a to podstawa, swego czasu naczytałam się o tym tyle że książkę mogłabym napisać. Jeśli chodzi o tabletki do doraźnego stosowania to u mnie sprawdzają się te z melatoniną i melisą. Dobrze jest też brać magnez. Wszystko to razem wyciszy, ukoi nerwy i ułatwi zasypianie. Mówię tu o środkach bez recepty, bo innych nigdy nie stosowałam.
  8. ~lotti to dobrze bo ja tego obawiam się najbardziej ;) w takim razie sama muszę wypróbować w dzień wolny od pracy żebym się nie musiała dodatkowo stresować ja - jak na ironię losu kiedy wiem że następnego dnia mogę pospać to zasypiam szybko, problem zaczyna się kiedy odliczam godziny ile snu mi pozostało (jeśli wogóle zasnę) bo o 6:00 trzeba wstać pracy
  9. ~lotti chyba dobrze skoro nie miała problemu ze wstaniem dokładnie :) byłam wypoczęta, bez efektu rozbicia :)
  10. eko_girl A czy poza melatoniną ma coś jeszcze w sobie co wspomaga zasypianie? w apotexie w składzie oprócz melatoniny: chmiel - wpływa kojąco na układ nerwowy melisa - zmniejsza niepokój i drażliwość magnez i wit b6 - zmniejsza uczucie zmęczenia znużenia, wspiera układ nerwowy wita d,a,e lotti ile się śpi po takich tabletkach ? to jest różnie w zależności od suplementu czy każdy działa tyle samo? ja spałam 7 godzin i nie było problemu ze wstaniem
  11. ja stosowałam właśnie wspomniany apotex, a dokładnie sen apotex - jak dla mnie działa super, w moim przypadku same zioła nie pomogły a tutaj w składzie jest wspomniana melatonina. Na moim przypadku nie uzależnia ale ja sięgam po tabletki sporadycznie - jak ma stresujący koniec jakiegoś projektu w pracy i wtedy zawsze dopadają mnie problemy z "wyhamowaniem" na koniec dnia i zaśnięciem.
  12. ja na Twoim miejscu sięgnęłabym po jakiś suplement diety z melatoniną bądź melisą (lub jedno i drugie) i do tego zażywała magnez. Pamiętaj tylko że te tabletki należy brać wieczorem - nawet magnez, bo jak wiadomo działają kojąco na układ nerwowy i pomagają zasypiać.
  13. ~Anitka78 Ciekawy artykuł opisujący to, że większość kobiet tak naprawdę nie boi się badania a samej diagnozy, czy rzeczywiście tak jest? o jakim artykule mówisz?
  14. eko_girl Muszę w końcu tego łososia kupić i spróbować, bo zastanawiam się nad tym od jakiegoś czasu już :) nie ma się co zastanawiać tylko działać trzeba :)
  15. eko_girl którą wersję przygotowywałaś? Bo ja robiłam kiedyś szpinak i wyszedł całkiem spoko :) dokładnie ta wersja + łosoś - extra sprawa a dzisiaj naleśniki z serkiem homo i truskawkami . i w końcu huuuura są truskawki :))))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...