Skocz do zawartości
Forum

mysia0054

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    szczecin

Osiągnięcia mysia0054

0

Reputacja

  1. mysia0054

    Usuwanie tatuażu

    Z tego co wiem, to usuwanie jest bardziej bolesne niż robienie tatuażu ;p może w dobrym studiu będą mogli Ci go zakryć lepszym i bardziej przemyślanym wzorem?
  2. Ma, ma. W ostatnim roku mieszkałam w trzech różnych miejscach i różnie z tą wodą było. Najlepsza w rodzinnym mieście, jak mieszkałam w Toruniu, to musiałam się ciągle balsamować, bo byłam jednym wielkim chodzącym sucharkiem
  3. mysia0054

    Lakiery hybrydowe

    Ja robiłam paznokcie zawodowo, ale sobie samej tylko lakierem malowałam. Do czasu, jak tylko zrobiłam sobie pierwszą hybrydę to przepadłam, strasznie wygodne i nie trzeba co kilka dni malować i czekać aż wyschnie :)
  4. mysia0054

    Depilacja woskiem

    Ja nogi woskiem sama sobie robiłam i ból do przeżycia. Bikini sobie sama próbowałam raz i nigdy więcej ;p najlepiej jak z tą konkretną częścią ciała pójdzie się do specjalistki, bo ona wie jak naciągnąć skórę i zminimalizować ból
  5. mysia0054

    czapka i włosy

    Pod czapkę to najlepiej włosy związać w niski kucyk, ale nie wiem jak długie włosy masz :)
  6. mysia0054

    Trądzik

    Nie wiem co można użyć na trądzik różowaty przy wrażliwej cerze, ale u mnie jako krem łagodzący bardzo fajnie sprawdza się Dexeryl, nie jest drogi, a ładnie się wchłania i dobrze makijaż się na nim trzyma
  7. mysia0054

    Dobry krem do rąk

    Eveline jedwabna rękawiczka czy jakoś tak, jest fajny i nie zostawia lepkiej warstwy na skórze. Uwielbiam garniera ten czerwony taki i pomaga na moje skrajnie przesuszone dłonie od pracy
  8. Jeśli masz na myśli lakiery marki na S, to słyszałam, że mogą uczulać jak ktoś nie utwardzi dobrze hybrydy, bo wiadomo, czasami lampa dobrze nie utwardzi itd. Ja je akurat stosuję i sobie chwalę, fajne i podobne cenowo są lakiery Neo Nail, zwłaszcza kolekcja galaktyczna
  9. Ja bym wybrała się do dermatologa, paznokcie bardzo często dają znać o innych chorobach, które czają się w organizmie niestety ;<
  10. Mi się strasznie nie podobają włosy u facetów ;x ale są zwolenniczki. Mam znajome po 30, które mówią, że jak będę w tym wieku to będę za tym szaleć, ale nie sądzę :D
  11. Ja swego czasu miałam mnóstwo lakierów, jedne lepsze, drugie gorsze ;p Super są Golden Rose, Eveline te takie mniejszej pojemności i całkiem w porządku były te z firmy Mariza, firma coś jak Avon
×
×
  • Dodaj nową pozycję...