Skocz do zawartości
Forum

MONISIA1049

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    ELBLĄG

Osiągnięcia MONISIA1049

0

Reputacja

  1. Witam.. Miesiąc temu urodzilam dziecko na początku karmiłam tylko i wyłącznie piersia ale po kilku dniach mleka bylo bardzo malo starałam sie zwiekszyc laktacje pijąc herbatki przystawiając małego czesto do piersi odciagając pokarm ale niestety nie wiele to dalo. Polożna kazała przystawiać małego do piersi a jak bedzie płakał dokarmiac butelka i tak tez zrobilam. Niestety teraz mimo tego ze mam nie zbyt duzo mleka mały niechetnie ssie piers a jak juz sie uda ze zacznie jesc to ciaga tylko z jednej piersi przy drugiej bardzo sie rzuca i placze ;-( . Pomóżcie i powiedzcie co zrobic aby skutecznie zwiekszyc ilosc mleka tak aby mały sie najadal i nie musial dojadac butelki. Dodam ze odciagam tylko ok 50ml mleka na raz ale po odciagnieciu laktatorem gdy podstawiam malego to udaje mu sie jeszcze co nieco wypic.
  2. skoro prezerwatywa nie zsunęła się a tym bardziej nie pękła to nie możesz być w ciąży bo plemniki nie miały się jak dostać do środka... a jeśli chodzi o stosunek przerywany to nie jest to żadna metoda antykoncepcji
  3. no u mnie na szczęście (choć nie chcem zapeszyć) myślę że kryzys minął syn przestał się moczyć w nocy długo wierciłam mu dziurę w brzuchu pytaniami czy coś się dzieję czy może coś mu się śni takiego że się boi i dowiedziałam się że syn się bał że zostanie odsunięty na bok ponieważ jestem w 23 t.c i myślał że "nowa dzidzia" będzie ważniejsza mimo że od początku wiedział że bedzie miał rodzeństwo to miał z tym ukryty problem po długiej rozmowie syn zrozumiał że nic sie nie zmieni i nastąpił spokój dziś nie może się doczekać nowej osoby w domu planuje zakupy itp ;-)
  4. witaj ja osobiście nie słyszałam o twoim problemie ale pogrzebałam w internecie i znalazłam taki opis- Łożysko przyrośnięte lub łożysko wrośnięte jest to rzadko spotykana patologia i zwykle jest rozpoznawana w trzecim okresie porodu, kiedy łożysko nie chce się samo odkleić. Konieczna jest wówczas interwencja chirurgiczna dla wydobycia łożyska (wtedy mówi się o łożysku przyrośniętym) lub w najgorszym wypadku wycięcia całej macicy (wtedy mówi się o łożysku wrośniętym). Przyczyny Przyczynami łożyska przyrośniętego czy wrośniętego są najczęściej blizny macicy, powstałe na przykład na skutek przebytych operacji czy przy porodach przez cesarskie cięcie, w tym przede wszystkim w przypadku cesarskiego cięcia spowodowanego wystąpieniem łożyska przodującego. W takich wypadkach łożysko wrasta w bliznę.
  5. witam piszę ponieważ mam problem z 5cio letnim synkiem. może zacznę od początku mały przestał dość szybko nosić pampersy bo miał 1,5 roku na noc przestałam mu zakładać "chwilę" później i do nie dawna wszystko było w porządku ale od nie dawna syn moczy się w nocy zdarza się to 2-3 razy w tyg na początku myślałam że to się zdarza ale coś za często to chyba nie powinno. Od września mały uczęszcza do szkoły myślałam że może tam się cos dzieje ale syn chętnie chodzi do szkoły wraca uśmiechnięty z rozmowy z nauczycielką wiem że z synem się nic nie dzieje w szkole jest komunikatywny i lubiany przez dzieci. Proszę o pomoc co może być przyczyną tych moczeń jest to niestety męczące dla mnie a widzę że i dla małego wstaje zawstydzony i zły że ma mokro a ja nie wiem co robić chciałam zakładać mu pampersa na noc ale bardzo mnie prosił żeby tego nie robić bo on się bardzo wstydzi ;-( POMÓŻCIE!!
  6. zajść z ciąże przez majtki to tak jak zjeść lizaka przez papierek... jeśli doszło by do stosunku mogło by skończyć się to ciążą. powiedz koleżance że jeśli ma takie prolemy to niech się lepiej zajmie biologią a poźniej chłopcami tak bedzie bezpieczniej dla jej ciała i nerwów mniej
  7. no to gratulacje ;-) 2 pozytywne testy oznaczają ciążę ja poroniłam w kwietniu zeszłego roku w 8 tyg. na początku też świrowałam żeby znów szybko zajść w ciąże ale nic z tego nie wychodziło w końcu dałam sobie na luz doszliśmy z meżem do wniosku ze nic na siłe a obecnie jestem w 19 t.c. spokojnie i bez stresu a wszystko sie udało ;-)
  8. wykonaj test ciążowy albo test z krwi (beta) i wtedy będziesz miała wiaygodną odpowiedź pozdrawiam
  9. witaj jeśli jesteś aktywna seksualnie i zawsze jest ryzyko ciąży jeśli nie mieliście żadnego zabezpieczenia?! wykonaj test 14 dni po stosunku bądź test beta z krwi 8 dni po stosunku taki test wykonasz w każdym laboratorium jego koszt to ok 50 zł i wtedy zdobędziesz pełną odpowiedź na swoje pytanie ;-) moje 2 testy były negatywne mimo objawów a teraz mija mi 19 t.c pozdrawiam ;-)
  10. witam piszę w dość nietypowej sprawie mianowicie córka mojej znajmej ma 2 latka koleżanka ma z nią taki prolem ze mała straszliwie zgrzyta ząbkami od czego jeden jej już pękł do tego jest strasznie nadpobudliwa były u lekarza który kazał kupić małej melisę niestety w aptece powiedziano ze melisa dla takich dzieci jest na receptę koleżanka nie chce otumaniać małej tylko zrobić cos zeby mała nie zgrzytała zebami i sie troszke uspokoiła chodzio jej dobro mała ma ataki hiteri czasami strasznie krzyczy pomożcie co z tym zrobic jak jej pomóc!!
  11. witam obecnie jestem w 18 t.c jest to moja 3 ciąża i troszkę się gubię w 1 ciąży czułam ruchy dziecka w 21 t.c w 2 ciąży już w 14 t.c a w 3 mimo 18 t.c nie czuję nic ;-( owszem czuję się świetnie u lekarza byłam 6 września i wszystko było ok maluszek się ma też świetnie co wynikało z usg. ale czemu nie czuć jego ruchów czy jest się czym martwić?? czy po prostu muszę jeszcze poczekać cierpliwie??
  12. test najlepiej wykonać 14 dni po ryzykownym stosunku wtedy wynik jest najbardziej wiarygodny możesz też wykonać test z krwi bedzie jeszcze bardziej wiarygodny i wykonuje się go już 8 dni po stosunku. pozdrawiam.
  13. z tego co wiem taki zabieg wykonuje się u malęńkich dzieci po ukończeniu 6 m-ca życia taki zabieg jak każdy inny jest w jakimś stopniu niebezpieczny i wiadomo że każda mama ma wątpliwości synowa powinna udać sie do lekarza specjalisty który wytłumaczy jej wszystko jak wygląda zabieg i co po zabiegu i może ją przekona a wnuczek jak dorośnie bedzie miał znikomą blizne im bedzie młodszy tym lepiej nie bedzie to aż tak widoczne a w przyszłości uniknie wielu przykrości ze strony "życzliwych" ludzi. Pozdrawiam.
  14. aby zajść w ciąże potrzebny jest wytrysk w obie przez sex oralny nie zajdziesz w ciążę możesz byc spokojna w sumie pierwszy raz o takim czymś s łysze....
  15. powodów może być wiele np stres zła dieta bądź inne czynniki hormonalne najlepiej udać sie do lekarza i powiedzieć co sie dzieje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...