Monik19

Kobieta, 24 lata, Poznań

O SOBIE:

Chciałabym w przyszłości zostań lekarzem. Uwielbiam czytać książki i grać w siatkówkę. W wolnych chwilach spotykam się z przyjaciółmi i chłopakiem. :)

Lista postów użytkownika
Monik19

Re: Chęć zdrady.

kochaj się z nim po ciemku- wtedy będzie czarny.........................wibrator czarny nie jest złym pomysłem

Monik19

Re: CZY JEST JAKIEŚ WYJŚCIE Z TEJ SYTUACJI?

Bardzo ciężko jest opowiedzie o swojej sytuacji bliskim przed którymi od tylu lat udawałaś, że jest dobrze. Po drugie jak On a taką wprawę w graniiu dobrego męża to w sądzie też będzie grał i z Ciebie zrobi wariatkę. Mam na to wszystko proste rozwiązanie. Kup w necie np na www.spyshop.pl jakiś sprzęt detektywistyczny i nagraj to jaki jest naprawdę. Są tam np kamerki już za 99zł. Sprowokuj jakąś sytuacje. Nagranie dużo prosciej pokazać bliskim. Dodatkowo masz dowód dla sądu.

Monik19

Re: Zdrada wirtualna

Wirtualna zdrada to już krok do zwykłej zdrady. O swoich pragnieniach łatwiej napisać niż powiedzieć. ..łatwiej też się umówić. Powinno się więc uważać na zdradę wirtualną bo może z delikatnego flirtu przerodzić się w normalną zdradę. Jeśli więc partner dużo siedzi na necie pisząc z kimś lepiej być ostrożnym. Podejrzewając zdradę wirtualną polecam kontrolować co się dzieje. W necie są takie fajne urządzenia do szpiegowania komputerów/ laptopów Spy Loggery.

Monik19

Re: Zdrada oczami kobiety

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko oczywiście zalezy od danej sytuacji i partnera. Romansu bym nie wybaczyła, bo to już nie jest jeden raz tylko świadome ranienie osoby. Jeden raz może być błędem ale gdy to się powtarza to już nie wybacze. Jeżeli bym widziała, że po jednym razie szczerze by tego żałował, miedzy nami wczesniej by się dobrze układało. kochał by mnie itp. to może bym była nawet skłonna wybaczyć zdradę.

Monik19

Zdrada ojca

Nie wiem co o tym myśleć. Mój ojciec chyba zdradza mamę. Nagle całkiem się zmienił. Zostaje dłużej niż zwykle w pracy. Zamyka się w swoim pokoju i często siedzi przed komputerem coś pisząc. Gdy wchodzę do pokoju szybko wyłącza jakieś strony i każe pukać. Gdy dzwoni telefon wymyka się z pokoju byśmy niczego nie słyszały. Tłumaczy, że to z pracy. Jednak wcześniej się to nie zdarzało. Martwię się o mamę. Nie wiem czy powiedzieć jej o moich obawach. Ona jest bardzo wrażliwa i wiem, że ją to zaboli. Nie chcę rozbijać naszej rodziny ale nie mogę patrzeć na ojca. Nie wiem co mam robić i jak się zachować.