Skocz do zawartości
Forum

Monica1992

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Lubliniec

Osiągnięcia Monica1992

0

Reputacja

  1. Nie dał. Zalecił tylko ginekologa żeby sprawdzić czy tam jest wszystko ok. U ginekologa byłam wyniki są w porządku. Faktycznie czytanie w Internecie nakręca człowieka, nie ukrywam tego
  2. Ta złośliwość jest nie potrzebna. Po prostu chciałam zasięgnąć opinii kogoś innego ponieważ bardzo sie przejmuje takimi wynikami. Mimo wszystko dziękuję za poświęcenie mi czasu. Pozdrawiam
  3. Tylko że badania robiłam dwa tyg. Po zakończeniu przeziębienia. Czyżby tak długo sie to utrzymywało w organizmie? Lekarzowi powiedziałam ale tego nie skomentował
  4. To już sama nie wiem. Ogólnie lekarz powiedział że mam bogatą krew. Nie wiem co to może znaczyć. Przed badaniami przechodziłam przeziębienie. Katar kaszel zatoki itp. Więc może to miało wpływ
  5. Byłam. Przeprowadził wywiad ale nic nie powiedział. Zalecił wizytę u ginekologa ale tam wszystko jest ok. Ostatnio przechodzę żałobę czy stres może mieć wpływ na taki wynik? Brałam też lek na alergie loratadyne czy to też mogło wpłynąć na badania?
  6. Tak. Ogólnie mam podwyższone leukocyty 15,30 gdzie norma jest 10,04. Poza tymi neutrofilami jeszcze limfocyty 3,66 gdzie norma 3 i monocyty 1,09 gdzie norma 1. Czy takie leukocyty sa bardzo wysokie czy można mówić że podwyższone?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...