Skocz do zawartości
Forum

MLK1990

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Wawa

Osiągnięcia MLK1990

0

Reputacja

  1. MLK1990

    Beznadziejna

    Mielismy razem wynajac mieszkanie lepsze dla dzieci bo wilgoc znalazłam pracowalam jak wol wynajelam czas wyprowadzki a on nie idzie nigdzie bo on nie ma na kredyt bo to nie czas miejsce na wyprowadzke ale jak oddawalam mu kase i zylam w plesni to bylo ok ciagle robi mi sieczke w glowie..
  2. Dawno mnie tu nie bylo... Troche sie zmieniło znalazlam prace dzieci w szkołach odkladam grosz aby wkoncu samodzielnie coś wynająć z dziecmi bez Tomka.poszlam malymi krokami do przodu.. Ale im wiecej robie tym bardziej wszystko sie komplikuje.. Wczoraj go wkurzylam efektem było to ze godzine pozniej lezsc w lozku podszedl do mnie i zlapal mnie za wlosy wyrywajac mi je i z calej siły wciskajac mnie w lozko do momentu az zaczelam krzyczec i sie bronic to za rece mnie złapał wyrywalam sie w efekcie musialam go uderzyc zeby przestał mnie wciskac w lozko i przytrzymać noga w lozku to bolało.. Napisałam do jego ojca zeby go zabral z mieszkania bo mnie bije ale on ojcu powiedział ze to nie prawda i wyszłam na oszustke.pomaga mi pani wolontariuszka moze wkoncu sie uda...
  3. Jestem beznadziejna matka przez to wszystko odzywam się od dzieci i widzą to wszystko i płaczą nie mam gdzie pójść i tak trwam z NIM!ka jestem dla niego nie wiem kim chyba skarbonka a gdy nie mam kasy to już jest źle do tego ciągle słyszę że ja mu nie daje na budowę a matka będzie mu dawać i pomagać i jak się stawiam to kase mi kase ułatwić na swój wynajem i uświadamia ile ja i moje dzieci kosztują. Nie ma dnia minuty żeby nie mówił mi o kasie najgorsze jest to że on idzie za matka(jak wyzwala mnie od kurwa że mnie zniszczy to on nic a potem raptownoe donosy na mnie były nie uzasadnione to i tak ka bronil) nie za mną ona jest jak Judasz pijawka kasa ale tak żeby on nie widział nawet jak mnie jego matka wyzywa to nie robi z tym nic.fakt jego działką budowa i jego ojce mu pomagają ale jak ja daje na wynajem to on już ma 1000zl w kieszeni ślubu nie adopcji moich dzieci nie wszystko nie.dzieci chodzi przestraszone płaczą a ja się się na nich dre jestem beznadziejna ucieklam z patologii jeszcze w większe gowno on jest niby cichy niby spokojny ale swoje ma za uszami ja znowu się drze i robi że mnie wariatke .
  4. MLK1990

    Relacje

    To mieszkanie to jakas stara komorka jest w zime woda plynie po panelach az panele puchna.
  5. MLK1990

    Relacje

    Hej mam28lat dwoje dzieci mieszkam z chłopakiem rok a 4lata razem wynajmujemy mieszkanie ale od jakiegoś czasu zrobilo się strasznie słabo ciagle się kłócimy. Np mamy wilgoc straszna w mieszkaniu nie robi nic z tym w ramach złości powiedział ze skoro zaprowadziłm auto do mechanika i matka moja za to zaplacila to on nie obmaluje mieszkania ze noech mi matka da kase skoro tak robie ale to z jego winy auto się zepsuło bo nie dokrecil przegubow. Corka dostaje kasę500plus I alimenty i chodzi ma szkolny basen 200zl kosztuje ale chodzi z cala klasa więc głupio ja wypisać bo on tak chce bo mówi ze to za drogo no ale kurde po to dziecko dostaje kasę a przeciez dokladam mu coa zawsze do wynajmu zycia a ze spłaca sobie kredyt za dom ktory nawet nie stoi no to sorry ale to jego sprawa pozatym bywalo tak że oddawalam mu 1600zl i nawet mic dziecia nie bylo kupione bo wszystko szlo albo wynajem albo kredyt gdzie nawet dopisac mnie nie chce do dzialki ani slubu to z jakiej okazji mam mu oddawac cala kase taa a potem mnie wypie..jego matka ciagle robi kwasy wyzywa mnie ale on mowi ze to trudna sytuacja dla niej ze wzial mnie z dziecmi kurwa ale on sam ma czarna przeszlosc a ona będzie mnie kurwiac a on nic zero reakcji ale jak matka na mnie coa gada to odrazu on reaguje i afera tak to slaba ona jest chora ale robic mi za uszami to ona 1jest do tego kiedys mi sie odgrazala ze mnie zniszczy a potem mialam gmine na karku ale moj facet mówi zecto nie ona bo przeciez ona nie jest taka. Ze to ze mna cos jest nie tak ze zostalam sama z 2ka dzieci i bez chlopa ze 2jak on nie znajdę i dopiero on się dziwi ze go oszukuje np mowie ze jestem w domu a jestem z dziecmi i kolezanka na spacerze i jej dziecmi dlaczego yo robię bo mówi zw ona jest patologia bo ma4 dxieci i zyje z zasilku z gminy ale halloo ja tez dostaje kasę z gminy mam taki metlik w głowie ze ho ho.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...