Skocz do zawartości
Forum

michal1523

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Rzeszów

Osiągnięcia michal1523

0

Reputacja

  1. Dzień Dobry, odebrałem dziś wyniki Hormonów, lekarz jest na 23 lipca dopiero, ale chciałbym wiedzieć czy jest się czym martwić, dodam że mam 23 lata, zaburzenia dojrzewania, brak libido i ogólne osłabienie wraz z bólami stawów i mięśni Estradiol: Wynik w surowicy 16.8 pg/ml [25.8-60.7]. Ferrytyna: Wynik w surowicy 99.8 ng/ml [30-400]. FSH: Wynik w surowicy 4.48 mIU/ml [1.5-12.4]. LH: Wynik w surowicy 10.5 mIU/ml [1.7-8.6]. Pobranie: Prolaktyna: Wynik w surowicy 14 ng/ml [4.04-15.2]. Testosteron 2 gen.: Wynik w surowicy 30.8 nmol/l [8.64-29].
  2. Dużo ostatnio piszę się o wypalonych nadnerczach, które powodują dokładnie takie objawy jak mam, minęło trochę czasu, diety już nie trzymam, ale zamierzam próbować kolejny raz, strasznie zacząłem tyć ostatnio, w styczniu ważyłem okolo 70kg teraz prawie 90kgz tym ze zmieniłem prace na lżejszą i dużo mniej się ruszam w pracy. Na co dzień jakoś funkcjonuje, nawet przyzwyczaiłem się do bólu, ale zdaję sobię sprawe że z każdym rokiem będzie coraz większy. Może tym razem będę miał więcej wytrwałości
  3. Minęło ponad rok w sumie nic się nie poprawiło, dietę trzymalem spory czas i bylo troszkę lepiej ale tylko troszkę, na boreliozę badania robiłem 3-4 lata temu kolejne badania lekarze i nadal nic a nowe objawy dochodzą ciągle tak ze juz sam nie wiem co się dzieje.
  4. Leków od lekarzy już nie biorę od dawna, bardziej mi szkodziły niż pomagały, a do tego każdy przypisywał antydepresanty mimo że mówiłem że depresji nie mam, ani lepiej się po nich nie czułem, fakt że gdy się denerwuje to czasem ból się nasila zwłaszcza w kolanach, trzy głębokie wdechy i czasem ból/ pieczenie ustaje, jednak musi być jakaś jedna konkretna przyczyna, od tygodnia już na diecie i czuję się nieco lepiej, zapewne przez odstawienie kawy i cukru, mam niższe ciśnienie i zaczynam myśleć o sobie bardziej optymistycznie przez co i lepiej się czuje :) marzy mi się powrót do zdrowia i biegania jak dawniej bez bólu
  5. Dzięki za wszystkie rady, już 2 razy podchodziłem do diety ale zawsze było to na szybko i trwało krótko, teraz się dobrze przygotowałem, dużo czytałem i nabyłem trochę produktów naturalnych dlatego wiem że się uda i mam nadzieje że pomoże.
  6. Czytałem o jej diecie, staram się wybierać produkty zaufane, a nie pierwsze lepsze z marketu.
  7. Stosuję lniany i kokosowy, o jelitach poczytam, z suplementów tylko d3 z k2 bo duży niedobór mam oraz magnez, przez ponad 3 lata odczuwałem tylko ból stawów, nikt nie znalazł przyczyny, no a teraz to zmęczenie i bóle całego ciała w tym kolana nie pozwalają nawet pograć w piłkę.
  8. Właśnie zacząłem dietę dwa dni temu, spożywam dużo produktów ktore wymieniłeś, do tego pije zioła, sporo czytałem o wpływie jedzenia na zdrowie a do tej pory nie jadłem zdrowo ale bardzo dużo się ruszałem a teraz straciłem chęć i siłe na jakikolwiek sport gdyż wszędzie towarzyszy ból, ogólnie chciałbym wiedzieć co może mi dolegać lub jakie badania wykonać, wtedy łatwiej byłoby ułożyć dietę i walczyć z chorobą.
  9. Witam, mam dopiero 21 lat a juz od 4 zmagam się z bólami stawów i ich strzelaniem, pól roku temu doszedł mocny ból kręgosłupa, okropne zmęczenie oraz ogólna sztywność, do tego drżenie rąk i nóg oraz mięśni, bóle kolan, łokci oraz palców, brak kondycji, ciężki oddech, nadpotliwość, wysokie ciśnienie. Byłem już u 4 lekarzy i żaden nic nie znalazł, robiłem badania na m.in tarczyce, borelioze, morfologie krwi, stany zapalne stawów, rezonans głowy i nie zostały wykazane żadne nieprawidłowości, zastanawiam się czy przyczyną nie są pasożyty albo metale ciężkie(mam 6 plomb amalgatowych), ma ktoś jakieś przypuszczenia co do mojego stanu?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...