Skocz do zawartości
Forum

Maya1991

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Szczawno-Zdrój

Osiągnięcia Maya1991

0

Reputacja

  1. Rozumiem, i dziękuję za odpowiedzi. Wcześniej lękotka była ok względem wyników, możliwe, żeby w takim czasie się coś zmieniło? Pozdrawiam.
  2. Dzień dobry, byłam już w sumie u trzech specjalistów Ortopedii, dwóch z nich twierdzi to samo ;" Gołym okiem widać, że z kolanem jest coś nie tak... " Oprócz tego co opisałam wcześniej mam bardzo duży przeprost szczególnie w tym lewym kolanie, a pierwszy odtopeda stwierdził u mnie objaw Godfrey'a.. 30.11.2016r. Mam kontrole u Ortopedy ( 4-tego już), 07.12.2016r. idę do Chirurga ( mają mi sprawdzić drożność czegoś tam...) a 13.122016r. mam wizytę u reumatologa. Kolano z dnia na dzień coraz bardziej boli, nie puchnie więcej już, ale boli mnie przednia i boczna-wewnętrzna strona kolana tak jakby ktoś wwiercał mi się w kość. Żadne maści mi nie pomagają.. Jestem już tym zmęczona, i nie mogę obecnie podjąć pracy, choć bardzo jej potrzebuję :(
  3. Witam, Mam 25 lat i Pół roku temu obudziłam się z bólem i obrzękiem kolana. Z godziny na godzinę było coraz gorzej. Nie mogłam stawać na nodze, ani jej zgiąć. Poszłam prywatnie do ortopedy, zlecono mi RTG, USG i MR stawu kol. Na wynikach nic nie wyszło prócz 'Nieco zwiększonej ilości płynu w Jamie stawu" (MR). Leczenie się rozeszło bez Konkretnej diagnozy. Po 2 msc-ach )wróciłam do pracy. Obecnie bez zmian, nosze ortezę, biorę zastrzyki przeciwzakrzepowe. Noga boli z dnia na dzień coraz bardziej... CO ROBIĆ???
  4. Witam, Mam 25 lat i od około roku mam problemy z Lewym kolanem. Pół roku temu obudziłam się z bólem i obrzękiem kolana. Z godziny na godzinę było coraz gorzej. Nie mogłam stawać na nodze, ani jej zgiąć. Poszłam prywatnie do ortopedy, zlecono mi RTG, USG i MR stawu kol. Na wynikach nic nie wyszło prócz 'Nieco zwiększonej ilości płynu w Jamie stawu" (MR). Leczenie się rozeszło bez Konkretnej diagnozy. Po 2 msc-ach )wróciłam do pracy. Obecnie bez zmian, nosze ortezę, biorę zastrzyki przeciwzakrzepowe. Noga boli z dnia na dzień coraz bardziej... CO ROBIĆ???
×
×
  • Dodaj nową pozycję...