Skocz do zawartości
Forum

Marta381

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Wałbrzych

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Marta381

0

Reputacja

  1. Nie chcę się z nim rozwodzić ,przeżyliśmy już tyle. I nadal go kocham. Spróbuję go jakoś nakłonić na wizytę u seksuologa, ale wiem że będzie ciężko. Skoro on nie domaga to co mam zrobić ? Zaczęłam nawet zastanawiać się nad kupnem wibratora , ale to nie to samo co prawdziwy penis. Chciałabym tyko od czasu do czasu umówić się z kimś na porządny prawdziwy seks . Czy to aż tak wiele ?
  2. Lena V. Ka-wa, z tym ciastkiem to trzeba ludziom powtarzać non stop, co? ; ) No nie ma innej rady : ) Marta, wiesz co bym zrobiła? Nie zdradzałabym. Po prostu nie potrafiłabym. Takie mam zasady. Lubię seks, ale wyżej cenię uczciwość. A czy twój facet zaspokaja twoje pragnienia? Bo mój , nie. Powiem ci jak na przykład wczoraj wyglądał nasz wieczorny seks : Wczoraj wieczorem zostaliśmy sami w domu , mąż jak zwykle siedział na kanapie i oglądał telewizje. Ja założyłam tylko na siebie bardzo seksowną koszulkę i usiadłam obok niego . Nawet nie zwrócił na mnie za bardzo uwagi , bo od dawna w ogóle tak się nie ubierałam. Zaczęłam go całować i pieścić dłońmi jego członka. Bardzo się starałam żeby osiągnął przyzwoity wzwód. Po kilku minutach gdy już mu w miarę dobrze stanął i chciałam go wprowadzić do środka on się spuścił. Byłam bardzo zażenowana , ale nie pokazywałam tego po sobie . Bardzo chciałam się kochać tamtego wieczoru. Ale nie przestałam , zaczęłam się sama pieścić przy nim. Czego nie robiłam wcześniej . On patrzył się na mnie jak na wariatkę . Gdy go poprosiłam żeby zajął się moją pipką swoim językiem i ustami roześmiał się szyderczo i wyszedł z salonu. Czy wydaje się ci że mój mąż jest w porządku wobec mnie ? Kocham go bardzo ale on nie potrafi odwzajemnić moich seksualnych pragnień.
  3. Lena V. Rozumiem Cię i choć męża nie mam, to mogę sobie wyobrazić, że po tylu latach coś się mogło wypalić, a Ty przechodzisz swoje lata świetności i masz swoje potrzeby ; ) Dziwnie napisałaś, że nikogo nie zranisz. Jeśli uważasz, że mąż zdradą nie będzie dotknięty, a syn nie wkurzy się na mamę, że sypia z jego kolegą...to ok! Sama najlepiej znasz stosunki we własnym domu. Wiem co to dobry seks, i wiem też, że dla niego nie warto rujnować życia. Z drugiej strony potrafię sobie wyobrazić jak silny może być popęd seksualny, chęć nowych wrażeń i ta adrenalina związana z okolicznościami. Podobasz się dużo młodszemu facetowi, to też na pewno Cię rajcuje. Wreszcie przeżywasz takie uniesienia, jakich nigdy wcześniej nie było dane ci zaznać. Myślisz, że jestem dziwna i nie wiem jakie to może byś ekscytujące? Jasne, że wiem. Jednak ciągle pytam, czy warto? Gdyby to się wydało to chyba nie wiem co bym zrobiła tak w ogóle to jestem z konserwatywnego środowiska. To co napisałam że nikogo nie zranię było w tym sensie że nigdy nikt o tym się nie dowie i po prostu nie będzie sprawy. Wyobraź sobie że jeszcze w tym nowym roku nigdy nie kochałam się z mężem , a tu przychodzi fantastyczny chłopak i proponuje mi seks . No co byś zrobiła ?
  4. ka-wa Jeśli syn miałby romans z dużo starszą kobietą ,to absurd..., a jak jego kolega ,to już nie absurd!? Tym bardziej starsza kobieta może uwieść takiego prawiczka... Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... A taka byłaś zgorszona ,jak córka była w saunie nago , czy opalała się nago...,tu się liczyłaś z opinią innych, natomiast w swoim postępowaniu nie widzisz nic złego,nie wiesz kogo niby krzywdzisz ,nie obawiasz się opinii innych, naiwnie wierzysz ,że się nie wyda...,to widać zaślepił cię ten młody chłopak. Po tym zdarzeniu w sylwestra już nie krytykuję córki , zresztą napisałam to już wcześniej . Chyba zaczęłam ją rozumieć . Jest młodą kobietą ,i na dodatek bardzo ładną . Niech się cieszy z życia póki jest młoda . Ja zdaję sobie sprawę z tego że to złe co robię ale nie mogę oszukać mojego ciała . W końcu odkryłam czym jest prawdziwy seks . Rozum mówi mi coś innego ale muszę jakoś zaspokoić swoje potrzeby seksualne tylko szkoda że nie z moim mężem.
  5. ka-wa To rozwiedź się z mężem i znajdź odpowiedniego partnera,jak nie możesz żyć bez seksu,a zostaw młodego chłopaka w spokoju, bo prędzej czy później on tak z Ciebie zrezygnuje , sprawa i tak się wyda , mąż i syn Cię znienawidzi,najesz się wstydu w oczach rodziny i znajomych, potrzebne Ci to!? W tym wieku wypadało by rządzić się rozumem...,ale to Twoje życie,nie jesteś nastolatką ,powinnaś wiedzieć co robić. Przecież ja nie biegam za nim , wczoraj to on zaproponował mi żeby znowu umówić się na seks. Rozsądek mówi mi żeby NIE ale moje ciało bardzo pragnie tego.
  6. Lena V. To jakaś absurdalna sprawa. Mąż z synem zostawiają Cię z kolegą syna...i znikają? Troszkę naciągane. No, ale jeśli już...hm, przecież wiadomo, że było fajnie i podniecająco. Ale czy warto mieszać sobie w życiu? Myśl rozumem, nie cipką. Wiele osób możesz zranić... Posłuchaj ja robię się coraz starsza , i z tego co wiem jestem nadal bardzo atrakcyjna . Ale mój mąż nie może tego jakoś docenić . Pomijając to że robi się coraz gorszy w łóżku nigdy nie mówi mi że mam ładne piersi , biodra , nogi czy buzię . A ten chłopak widzi jakoś moje wdzięki i nawet często podkreślał to że mam bardzo ładną cipkę . Mój mąż nigdy tego mi teraz nie mówi. Nie zakochałam się w nim , tylko od czasu do czasu chciała bym przeżywać to samo co przeżyłam w sylwestra. Jeżeli to się nie wyda to kogo mogę zranić ? Uważasz że myślę cipką , ale gdybyś przeżyła to samo co ja to z pewnością myślała byś tak samo.
  7. ka-wa To jesteś bardzo naiwna... A pomyślałaś ,że w tego Sylwestra wszystko było ukartowane,nie wydaje ci sie dziwnym ,że syn zostawił kumpla z tobą celowo, może on ma romans z jego matką!?Podobało by ci się to!? Nie wydaje ci sie dziwne ,że Sylwestra zamiast spedzać wsród rówieników spedzali z wami!? Nie sądzę żeby to było ukartowane. No bo i po co. Mój mąż bardzo lubi swoich rodziców , wtedy był wypity i postanowił się z nimi zobaczyć . A syn chyba wyszedł z nim dlatego żeby go pilnować bo małżonek jak się napije to nie wie gdzie jest , nawet się może zgubić . Z tego co wiem to nasz syn wtedy spędził tą noc z jego dziadkami i ojcem. Nasz syn jest domatorem i to nie było dziwne dla mnie że nie spędzał tej nocy z jego rówieśnikami . To co sugerujesz żeby miał niby romans z jakąś wiele lat starszą kobietą od niego to jakiś absurd. Mój syn nigdy jeszcze nie chodził z żadną dziewczyną , nawet do myśli bym nie przypuszczała żeby się spotykał z jakąś starszą od niego kobietą .
  8. Rozumiem cię bardzo dobrze do nie dawna też tak sądziłam o takich dziwnych związkach. Ale tamtej nocy odkryłam w sobie kobiecość , poczułam się bardzo atrakcyjna. Nawet ostatnio zmieniłam swoje poglądy na temat ubioru . Zaczęłam się ubierać bardziej wyzywająco . Po tamtym zdarzeniu czuję się bardzo seksi. Nawet przestałam krytycznie patrzeć na zachowanie mojej 19 letniej córki. Mam tylko nadzieję że to się nigdy nie wyda. Ten chłopak jest bardzo rozważny .
  9. Ja zdradziłam pierwszy raz w ostatniego sylwestra. To był zresztą pierwszy raz w życiu gdy kochałam się z innym . Ale warto było . Tego sylwestra nie zapomnę chyba do końca życia. Ten chłopak chce się ze mną umówić znowu na seks i chyba się zgodzę.
  10. Marta381

    Seks na pierwszej randce

    Zawsze byłam przeciwna temu. Ja do nie dawna uprawiałam seks tylko z moim mężem . Ale nie dawno przespałam się z innym . Ten chłopak całkowicie zaspokoił mnie seksualnie , czego wcześniej nie zaznałam z moim facetem. Dopasowanie seksualne ma ogromne znaczenie . Powinnaś spróbować od razu czy pasujecie do siebie jeżeli planowała byś z nim związek. A ja po latach małżeństwa dopiero nie dawno odkryłam czym jest prawdziwy seks zdradzając mojego męża.
  11. Tak to normalne . Nie dawno kochałam się z innym . Pierwszy raz w życiu zdradziłam męża . I pierwszy raz w życiu traciłam przytomność podczas stosunku.
  12. No bo nie wiem co zrobić . Wiem że to głupie on jest dla mnie małolatem. Ale wie jak mi dogodzić . Mój mąż ma problem z erekcją kochamy się średnio jakieś dwa , trzy razy w miesiącu. Na dodatek on ma wytrysk już po kilku minutach , i jego penis nie jest już taki prężny jak dawniej. A ja mam ogromne potrzeby seksualne , bardzo często zadowalam się sama.
  13. Nie wiem co mi się stało w sylwestra . Do dziś rozmyślam o tym. Nigdy wcześniej nie zdradziłam mojego męża . Jestem już bardzo dojrzałą kobietą mam 42 lata a poleciałam na takiego młodzika on ma tylko 20 lat. W sylwestra zostaliśmy w domu , to znaczy ja, mój mąż , syn z jego kolegą a córka poszła do swoich znajomych. Mój kochany mężuś upił się ja zwykle i zaraz po północy wyszedł do swoich rodziców zabierając syna z sobą. A ja zostałam sama w domu z tym chłopakiem , kolegą naszego syna . Byłam tak wściekła że aż trochę się napiłam , zaczęliśmy tańczyć razem ,było naprawdę fajnie . Nawet nie wiem kiedy zaczęliśmy się czule obejmować i całować . Spodobał mi się bardzo . On jest taki przystojny ,dobrze zbudowany i na dodatek bardzo wysoki. No i się stało . Aż wstyd przyznać się co on ze mną wyrabiał . Na początku miałam wielkie obawy kiedy zobaczyłam jego penisa . Bo był bardzo długi i na dodatek szeroki , a mój mąż ma raczej małego porównując do tego sprzętu. Poza tym stał mu prawie pionowo i pulsował , na dodatek był taki twardy. Gdy już wzeszedł we mnie zaczęłam głośno jęczeć z rozkoszy. Nawet nie da się tego opisać jakie to było fascynujące . Tylko mnie trochę bolało jak dobijał brutalnie od tyłu. To była nie zapomniana noc sylwestrowa. Pierwszy raz robiłam loda . Kiedy zaproponowałam to kilka lat temu mojemu mężowi to powiedział mi że to dla prostytutek . Ten chłopak okazał się lepszym kochankiem niż mój facet. A co on wyrabiał z moją łechtunią swoim językiem , sama roskosz . Kochaliśmy się kilka razy z rzędu. Nie wiem co robić bo wczoraj był u nas , i dyskretnie mnie zapytał czy mogę się z nim umówić na seks . A bardzo bym chciała .
  14. Myloveslimshady Ale dlaczego tak bardzo Cię to irytuje ? ( chyba że to jakiś żart jest xD ) Dziewczyna przynajmniej niema żadnych kompleksów , opala się w swoim ogródku bo to jest wasz teren , po domu żeby chodziła nago tez nie widzę żadnego problemu w tym . Przecież to sama natura . A w saunie to też jest normalne , jakosw innych krajach nie robią z tego problemu tylko tutaj . jak byłam w tropical islland czy jak to się pisze , przepraszam . Właśnie jak tam byłam to czekam , na wolną przebieralnie , bo mam kompleksy i pewne przyzwyczajenia krajowe . To niemcy normalnie przebierali się , chodzili tam nago i nikt z tego wielkiego halo nie robił . Też widać że nie umiesz rozmawiać ze swoją córką , powiedziałaś jej jakies argumenty które mają mocne fundamenty ? Jak nie to się nie dziwie że dziewczyna tak powiedziała . A że twój syn nie widział nago kobiety to wątpliwości mam co do tego , bo nie długo skończy 18 i pewnie chyba też już miał jakąś dziewczynę a poza tym jakby nie patrząc to jest jego siostra , rodzina więc nie wiem co to za problem ja jakoś nie wstydziłam się swojej siostry , moja koleżanka swojego brata tez nie wstydziła . Wszyscy mamy praktycznie to samo . Najlepiej żyć zasadą jaką ja żyję chociaż wiem że nie każdy może żyć tym co ja bo ma w swoim ciemnym zakamarku ( w mózgu ) całkiem inne zasady . Uważam że : ''Nic co ludzkie , nie jest mi obce '' Ona tez jest już pełnoletnia i robi co chce , może to głupi zabrzmiało bo na moje oko to dziewczyna nic złego nie robi , jedynie co to wam na złość . A poza tym czasami chodzenie nago czyli po domu , po własnym ogórdku czy też sapnie nago jest zdrowe po orgaznim może wkońcu złapac oddech , dobrze to działa na cerę . Jeju , tyle krzyku o ludzką naturę .. . Czytając te wszystkie posty tak samo zaczęłam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam krytykując ją tak bardzo . Tak w sumie zdałam sobie sprawę że chyba nic takiego złego nie robi , sama nie wiem co już o tym wszystkim myśleć.
  15. js_11 Ok więc jeśli to jen post jest na poważnie to znaczy, że autorka tematu ma pewien problem uważając, że nagość jest zła. Ludzie naturalnie są nadzy, a wstyd jaki powstaje przed nagością wynika z kultury. Nagość na saunie jest czymś normalnym a córka poczuła się zapewne urażona tym, że zrobiliście jej z tego awanturę i teraz demonstracyjnie rozbiera się w domu żeby zrobić rodzicom na złość. Trzeba z nią pogadać bo to wynika z arogancji i nieposłuszeństwa ale z drugiej strony nieposłuszeństwo jest konsekwencją zbyt restrykcyjnych i bezsensownych ustaleń, które dla 19 latki są zapewne niezrozumiałe. Ja traktuję nagość bardzo intymnie. Uważam że jest zarezerwowana tylko dla partnerów seksualnych . I nikt innemu nie powinien się pokazywać się w pełnej okazałości poza zbliżeniami intymnymi z partnerem. Moim zdaniem w saunie zawsze można mieć na sobie strój kąpielowy , nieprawdaż ? Dlaczego uważasz że nasze ustalenia są bezsensowne i restrykcyjne . Przecież wszystkie normalne rodziny nie akceptowały by takiego skandalicznego zachowania jednego z członków rodziny. Ciekawa jestem jakbyś zareagował gdybyś się dowiedział że twoja córka obnaża się publicznie w saunie ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...