Skocz do zawartości
Forum

Marietta3333

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Inowrocław

Osiągnięcia Marietta3333

0

Reputacja

  1. Jezeli chodzi o banknoty to nie moge ich odkladac na bok, dlatego ze odruchowo moge je wydac z reszta, ktos moze podejsc i mi je zabrac. Banknoty z grubymi nominalami musze chowac do depozytu.
  2. O czym czytalas? Jakie leki na co ?
  3. To nie jes zwyle zapominanie. Czuje, ze to sie poglebia. Zdjecie bylo robione fakt 5 lat temu ale to byl wazny zjazd rodzinny, z okazji 15 rocznicy smierci mojej babci. Powinnam to pamietam, dlatego ze my innego zjazdu rodzinnego nie mielismy. Coraz czesciej wstaje i zastanawiam sie jaki mamy dzien. Bardzo czesto, kiedy dzwoni budzik rano do pracy, zastanawiam sie po co ja wstaje. Bardzo martwi mnie fakt, ze w pracy podczas obslugi klienta zastanawiam sie jakim bankontem mi zaplacono. Nie wiem czy to moze miec tez jakis zwiazek ale ostatnio strzelaja mi piszczele, bola mnie kosci, czuje przeszywajacy bol w kolanach. Moze tylko brakuje mi witamin?
  4. Poszukaj sobie dobrego prawnika i walcz o odszkodowanie.
  5. Nie daj sie. Idz do lekarza na pewno musi byc jakas przyczyna tego wszystkiego.Moze wdala sie jakas infekcja, zrobily sie komplikacja, moze ujawnila sie jakas choroba, ktora byla uspiona. Nic nie zykasz siedzac w domu. A mozesz duzo stracic. Zbierz sie i idz do lekarza walcz i nie daj sie konowalom. Musisz im dac teraz popalic. Ale zebys to mogla zrobic musisz rozwiazac ta zagadke. Trzymam kciuki za Ciebie.
  6. mam rowniez cos podobnego.Jestem z partnerem prawie 5 lat. Moj facet jest okropnym zazdrosnikiem. Notorycznie sie klocimy rozchodzimy i schodzimy. Dlaczego ?Chyba dlatego, ze nie umiem byc konsekwentna i mam nadzieje, ze sie zmieni, ze wszystko bedzie jak dawniej....
  7. Narkotyki to bedzie ciezka droga. Ja powiem na przykladzie pary, ktora byla uzaleziona. Zaczynali od marihuany, pozniej dopalacze amfetamina, krysztal, taplety. Sandra lat 19 zaczela sie ciac, miala proby samobojcze. Przymusilam ja do leczenia. Odwyk tak zwany detoks, pozniej zglosil sie na detoks jej chlopak Łukasz lat 24. Mial jeden detoks, trzeci. Po kazdym deteoksie wracal spowrotem do tego samego. Zaczał krasc, zlapala go kilkanascie razy policja. ma ok. 12 przestepstw. Poszedl siedziec na dwa miesiace, wyszedl i dostal 'bilet" na 2 lata. Sandra aktualnie jest w osrodku w Rozniejewicach chce wyjsc na ludzi. Wczesniej po pierwszym detoksie odbyla drugi, gdzie miala probe powieszenia. Wyladowala na odziale psychiastrycznym, gdzie doslownie faszerowali ja lekami. Wrocila do domu czekalismy az leki z niej zejda, aby mogla jechac do osrodka. Trzeba bylo ja pilnowac, bo caly czas miala ochote cos wziasc. Mam rowniez znajomego po 30, ktory kiedy mial wlasna firme, pieniadze, zone z dwojka dzieci. Bierze narkotyki, stracil firme, zone dzieci, zaczal okradac wlasna rodzine, sprzedawac co sie da. Jezeli Twoj facet bral codziennie, musialby isc na detoks, aby sie oczyscic i pozniej terapie w osrodku najlepiej. Jezeli czuje, ze nie musi brac ale ma pociag to moze jednak warto zaczal od terapii dziennej.
  8. Caly czas cwicze pamiec. Sa roznego rodzaju gry, ktore poprawiaja pamiec, czy koncentracje. Zapominanie sie czuje, ze nasililo mi sie w duzym stopniu. Chodzby po tym, ze otwieram zdjecia, a ja nie pamietam kiedy ono zostalo zrobione w jakiej sytuacji.
  9. Witam mam 25 lat i od jakiegos czasu mam wrazenie, ze cos nie tak jest z moja pamiecia. .Ogladam zdjecia nie pamietam, kiedy bylo zrobione.Prosby, rzeczy ktore mialam zrobic, zapominam.Notorycznie szukam klucza.Zapominam, gdzie co poloze, czy schowam,Czuje ciagle zmeczenie, spalabym po 10, 12 godzin.Nie pamietam co robilam tydzien temu, a nawet wczoraj. W pracy nie pamietam z jakiej kwoty mam wydac klientowi.Choruje na przewlekle zapalenie watroby typu B ale to raczej nie ma zadnego zwiazku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...