Skocz do zawartości
Forum

Mari9321

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Kutno woj. łódzkie,pow. kutnowsk

Osiągnięcia Mari9321

0

Reputacja

  1. 1. Wrocław. 2. Polska Federacja Nordic Walking 3.Jak maszerować po swe zdrowie? Akademia Zdrowia Santandera Ci to powie!
  2. 1. Wrocław. 2.Santander Consumer Bank 3. Jak maszerować po swe zdrowie? Akademia Zdrowia Santandera Ci to powie!
  3. "Superżywność to produkty, zawierające duże ilości składników korzystnie oddziałujących na nasze zdrowie. Dieta powinna być zróżnicowana, tak aby dostarczała wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Witaminy czy błonnik pokarmy zawierające odpowiednie ilości węglowodanów czy kwasów tłuszczowych, które dostarczą ciału energii. Ważne jest jednak, aby nie spożywać produktów bogatych w nasycone kwasy tłuszczowe, które występują najczęściej w wyrobach cukierniczych i ciastkach. Należy również unikać tłuszczów występujących w tzw. konfiguracji trans, występujących masowo w fast foodach. Przyczyniają się one do wzrostu poziomu cholesterolu we krwi, zwiększając ryzko chorób układu krążenia." Jest to coś super co pomoże nam zachować zdrowie i nasycić nas organizm w SUPER moc.
  4. 1.– czynniki dziedziczne – wpływ estrogenów – menopauza – pękanie naczynek nasila się u alergików – nadciśnienie tętnicze – nieprawidłowe funkcjonowanie układu krążenia – delikatna, wrażliwa cera o płytkim unaczynieniu – nerwice naczyniowe – duże wahania temperatur – przewlekła ekspozycja na słońce – częste korzystanie z solarium – wiatr – duża wilgotność – stosowanie laserów biostymulujacych – długotrwałe stosowanie miejscowo sterydów – stosowanie preparatów kosmetycznych zawierających alkohol 2.Witamina K odgrywa ważną rolę w procesie krzepnięcia krwi, zmniejsza nadmierne krwawienia miesiączkowe, może hamować rozwój nowotworów, ma istotny wpływ na gospodarkę wapniową oraz odpowiednie uwapnienie kości. Witamina K jest potrzebna do produkcji w wątrobie protrombiny odgrywającej najistotniejszą rolę przy krzepnięciu krwi. Przy niedoborach protrombiny krew krzepnie wolno lub nie krzepnie wcale i nawet małe skaleczenie może być przyczyną długotrwałego krwawienia. Zapobiega ona wylewy podskórne.Witamina K jest ważna nie tylko ze względu na krzepliwość krwi, wpływa też na wychwytywanie wapnia przez kości. Dłuższy niedobór witaminy K może doprowadzić do powstania osteoporozy. 3.Pielęgnacja : -Kosmetyki powinny zawierać składniki wzmacniające, kojące, łagodzące jak i uszczelniające ściany naczyń krwionośnych. -Przyjmowanie dużych ilości witaminy C, bioflawonoidów. -Zrezygnowanie z gorącej wody do mycia twarzy, -Stosowanie kosmetyków przeznaczonych dla cery wrażliwej i z rozszerzonymi naczynkami. -płyny micelarne i mleczka do demakijażu. - kremy ochronne, półtłuste, a nawet tłuste. -Zabronione jest stosowanie kosmetyków zawierających alkohol ponieważ nasilają zaczerwienienie.
  5. 1.W dobry nastrój wprawia mnie moja rodzina, ale również moja praca daję mi pełną satysfakcję. Pomoc zwierzakom jest bardzo istotna w moim życiu.Nigdy się nie nudze. Z rodziną wybieramy sie na wycieczki rowerowe i spędzamy wspólnie czas na piknikach czy grillach w ogrodzie. Lubimy również grać w piłkę i pluskać się w basenie. Ciepły i szczęśliwy dom daje mi najwiekszą radość i staram się czerpać ją garściami. 2. Napisała dwie książki: Autoterapia oraz Nieśmiałość.
  6. Jak to mówią jesteśmy tym co jemy. Jest w tym troche prawdy. A więc ja dbam o układ pokarmowy. - Unikam smażonych potraw - Piję dużo wody około 2 litrów dziennie - Pokarm bogaty w błonnik- dobrze wpływa na perystaltykę jelit. - trochę ruchu nie zaszkodzi - Myję owoce i warzywa przed spożyciem - Unikam gazowanych napojów - Nie jem zbyt szybko,spokojnie na wszystko jest czas - Unikam produktów zawierajacych dużo konserwantów tzw. sztuczności
  7. Bycie miłym... i co mi to daje? A no to,że jestem z siebie zadowolona,bo jestem sobą .Kiedy komus pomoge to czuje sie potrzebna. Chce wciąż stawać sie lepsza,po prostu bycie taką mnie uszczesliwia. Ale szybko ktoś potrafi mi odpłacić i zniechęćić do prawidłowego działania. Głupie teksty, ironia, sztuczne uśmiechy, docinki. Coraz więcej ludzi wykorzystuję miłych i pomocnych ludzi, by na nich żerować i czerpać korzyści nie brudząc sobie przy tym swoich rąk. Nie lubie takich sytuacji, bo czesto nie potrafię odmówić pomocy... Niestety duzo jest tych co krzywdzą, a coraz mniej tych co pomagają i są bez żadnego podtekstu mili, tak po prostu od serca...
  8. I w końcu nadeszła upragniona wiosna! Najwyższy więc czas zadbać o moje długie włosy! Wiosną nawilżam włosy codziennie specjalnymi odzywkami najlepiej te bez konserwantów . Są droższe, ale moim zdaniem warte swojej ceny.Oprócz tego: - rozgrzewam olejek rycynowy i wmasowuje we włosy . Stają się one mocniejsze i nie wypadają. -Serum na bazie jedwabiu używam do lekiego nabłyszczenia i pielęgnowania końcówek włosów. -Czasami robię też płukankę z cytryny, aby zmniejszyć elektryzowanie włosów. - Dodatkowo wzmacniam włosy od środka za pomocą witamin. Żegnaj zimo, witaj wiosno!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...