Skocz do zawartości
Forum

margareta111

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    gdansk

Osiągnięcia margareta111

0

Reputacja

  1. margareta111

    Co na śniadanie?

    POMYŁKA Z TA DIETKA :)PRZEPRASZAM;)
  2. Witam mam kompletnego dola od roku czasu mieszkam za granica kompletnie nie znając języka .Jestem uzależniona od mojej siostry ,która mi mówi wiecznie o pomocy ze bedzie mi lepiej lalalala i ze mi pomoże na starcie.fajnie sie slyszy takie rzeczy bardzo milo,ale minoł juz rok .a tego dobrze dla mnie nie widać .Tylko jest zrob to zrob tamto zajmnij sie moim dzieckiem...a ona w tym czasie jedzie do szkoly,zalatwia swoje sprawy.gdy ja ja o cos poproszę to jest wielka cisza tak jak by nie bylo tematu,mecze sie z tym wszystkim.lubie jak ludzie sa ze mnie zadowoleni wiec gdy wykonuje jakas prace staram sie ja wykonac jak najlepiej.CZASAMI CHODZE I RYCZE JAK BYM STRACILA JUZ ROZUM.CIEZKO MI W DANEJ SYTUACJI.moi znajomi przyjaciele zostali w polsce,takze moj psycholog.nie mam z kim pogadac o moich problemach tu,kiedys sie zwierzyłam mojej siostrze o moich problemach przy pierwszej lepszej okazji jak sie z nia poklucilam atakowala mnie tym co jej powiedzialam o mnie .Mam wrazenie gdybym dla niej nie robila to czego chce by mi zapalila takiego kopa ze za milo.PROSZE O RADY
  3. margareta111

    Co na śniadanie?

    na sniadanie jedz co chcesz i ile chcesz !obiad najlepiej surówka i kotlet bez ziemniaków /albo ziemniaki i surówka . o godz. 18 zero jedzenia trzymasz tak do jutra do sniadania:)
  4. moje ulubione piwa ...Miód pitny to najstarszy znany ludzkości napój alkoholowy. Pierwsze wzmianki dotyczące produkcji datuje się na rok 7000 przed naszą erą i pochodzą z Chin. Domniemywa się, że pierwsze miody pitne powstawały, poprzez zalanie wodą deszczową uszkodzonych dzikich pszczelich uli, gdzie następnie mieszanina wody deszczowej i miodu fermentowała pod wpływem dzikich drożdży.piwo biszkoptowe,Aipa piwa ktore kocham.wyprodukowane przez spaniałego czlowieka twórce !
  5. nalewki hmmm znam taka jedna dobra:)z kwiatu bzu ,zbierasz kwiatki zalewasz spirytusem i masz gotowa esecje za miesiac,ale jest pyszna !polecam
  6. kurczak a raczej pierś z kurczaka przysmażona na patelni prawa lewa ,pózniej kladziesz piers a na nia mozarele i pomidorki pelati i zapiekasz w piecu na 160/na 15/20min danie gotowe mozesz to podac z kluskami leniwymi,smacznego:)
  7. pedofil prawdopodobnie pod moim dachem(agresywny),co robic!
  8. wykorzystywanie przez osoby najbliższe
  9. jak mam nauczyć się odmawiać ?czasami sie postawie i awantura gotowa.I dla świętego spokoju robię o co mnie prosza zapominając wzupełnośći o sobie.A póżniej to już mnie nawet nie proszą bo ich prośby biore jako swoje zadania ,i tak troche sie już to ciagnie.Może to ze mna coś nie tak....?A mam marzenia ,swoje plany na przyszłość .Lata lecą.Jak z tego wyjść ...
  10. czuje sie wykorzystywana przez osoby trzecie,bo jestem za dobra i nigdy nie odmawiam .(rodzina ,przyjaciele ,znajomi) ciężko mi z tym,a ciężko mi też odmówić .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...