MarcinPon

Mężczyzna, 30 lat, Łódź

O SOBIE:

Jestem, bo się kiedyś urodziłem.

Lista postów użytkownika
MarcinPon

Re: Skręcenie kostki

Zdecydowanie od razu po zdarzeniu trzeba iść na SOR. "Kręcąc" kostkę wcale nie musi się to wiązać z opuchlizną. Możliwe, że masz oderwaną lekko torebkę stawową, albo nawet uraz więzadłowych. Koniecznie w takich przypadkach trzeba odwiedzić SOR.

MarcinPon

Re: USG kolana

Ah. Nie najlepiej to brzmi i wygląda... Niestety, ale nie ma co ukrywać. I jeśli uniknąć używania tego typu przedmiotów https://www.pomocedlaseniora.pl/1247-balkoniki-rehabilitacyjne to warto jest działać w temacie. Nie wiem, czy to się da gdzieś załatwić w twojej okolicy. U mnie coś można by było działać, ale tego skąd ty jesteś to nie wiem. Sama musisz ogarnąć temat.
Ja ci polecam zrobić tak:
1. Pójść na konsultacje do fizjoterapeuty z dokumentacją, którą posiadasz. Pójść oczywiście prywatnie i za tę prywatną wizytę zapłacić i posłuchać co ci fizjoterapeuta powie. Jak stwierdzi, że da się to zrobić u niego to trzeba działać (trzeba zapłacić za leczenie). A jak powie, że nie da sie tego zrobić przy wykorzystaniu fizjo to udać się do kolejnego lekarza, na własną rękę. Albo na NFZ, ale to może potrwać, albo prywatnie.
2. Idź więc prywatnie do lekarza specjalisty i zapłać za wizytę i badania, a będzie nowa diagnoza. To proste. Wystarczy płacić. Jesteśmy w Polsce. Do września nie czekaj, bo wcześniej umrzesz. Działaj, dziewczyno, działaj!

MarcinPon

Re: Najlepse suplementy diety

Ojacię, ale niekonkretne pytanie z dupy - sorry, ale nijak tu nie idzie na nie odpowiedzieć. Na co suplementy i jakie? Książkę chcesz żeby ktoś tu napisał? Serio!?

MarcinPon

Re: Depilacja mężczyzn

Zbędne coś. No chyba, że twój facet ma jakiś kompleks dotyczący owłosienia. No, ale czy ma... I czy rzeczywiście potrzebuje aż depilacji?

MarcinPon

Re: Kostium kąpielowy

Męskim okiem stwierdzam to, jakoby obrzydliwy był ten kostium z pierwszego wpisu!

MarcinPon

Re: Najlepszy prezent dla kobiety.

A moja dziewczyna mi powiedziała, że nie chce kwiatów, no bo co ona niby z nimi zrobi? I tak zaraz zwiędną. Można więc postawić na bieliznę, na przykład: biustonosz semi-soft anita, co stanowić przecież będzie prezent dla obojga. Można też postawić na coś czym kobieta się interesuje. Ja na przykład wiem, że swojej kupię na urodziny książkę Bułhakowa, bo nie ma jej na półce, a to jej ulubiony autor.

MarcinPon

Re: Siwe włosy- pomocy

No ale kurczę, po co? Siwienie to naturalna kolej rzeczy. Wielu osobom jest o wiele lepiej z siwymi włosami, niż na przykład z czarnymi jak heban. Siwienie jest ok!

MarcinPon

Re: Czy warto stosować botoks?

Eh... Temat głęboka rzeka. Jeśli idzie o botox to bezapelacyjnie ma on swoje plusy i minusy. Z jednej strony pomaga wypełnić puste miejsca, z drugiej może rzeczywiście w twoim wypadku wystarczy kwas hialuronowy? No i dlatego najlepiej jest najpierw skontaktować się z lekarzem, aby stwierdzić, czy wspomniany botox jest niezbędny w twoim wypadku. No, ale i z drugiej strony w końcu nic co ludzkie... Chyba wiecie o co mi chodzi. Co do samego wstrzykiwania botoxu to ból jest chwilowy. Ryzyko? Nawet wyrywając zęba można umrzeć...

MarcinPon

Re: Utrata wartości rynkowej

To działa w przypadku nowych aut. Jeśli masz samochód najpóźniej z 2016 roku to jak najbardziej jest szansa odzyskania utraty wartości rynkowej pojazdu. Trzeba do TU sprawcy zdarzenia się odnośnie tego zgłosić. Oni w obowiązku mają cię poinformować co i jak. A jeśli masz starsze auto to nic z tego. Jak chcesz naprawiać, to wybierz France Auto Service i miej kłopot z głowy. Oni wszystko załatwią sami. Za Ciebie.

MarcinPon

Re: Brak wzwodu

Żadnych tabletek w tym wieku! Kurcze, to młody zbój. To pewnie też stres. Osobiście nie wiem, czy jest brak erekcji przy sytuacji intymnej, no, ale gdyby się to przytrafiło to pewnie w pierwszej kolejności pogadałbym z partnerką i wszystko omówił ;)

MarcinPon

Re: Gdzie kupić funkcjonalny parasol ogrodowy?

Jeśli chodzi o parasole ogrodowe to warto wziąć pod uwagę to co do zaoferowania ma Perfecta. Znajomy robił u nich zakupy i jest bardzo z nich zadowolony, więc warto sprawdzić. Sam nie twierdzę, że bezwzględnie polecam, bo osobiście do czynienia nie miałem, ale rzucić okiem zawsze można :)