Skocz do zawartości
Forum

Marcinek1997

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Olsztyn

Osiągnięcia Marcinek1997

0

Reputacja

  1. Witam mam 20lat jakieś rok temu robiłem badania ob i rtg na raka płuc, ale nic nie wykryło. Teraz wykryłem jakiegoś guza bolącego pod prawym utkiem i obawiam się, że to jest rak lub przerzut niby "raka z płuca" na pierś. Objawy jakie mi towarzyszą to lekki ból prawej ręki, ból prawej strony klatki piersiowej, kaszel trwający raz na jakiś czas. Co do guza to guz jest zrośnięty z sutkiem i gdy sutek przemieszczam to guz wraz z sutkiem wędruje. Dodam jeszcze, że z sutka nic nie krwawi i nie ma obrzęku. Pomoże ktoś co to jest? Jakie badania zrobić?
  2. Co do czyszczenia organizmu to miałem kaszel taki że wypluwałem jakieś małe czarne włoski co to może być?
  3. A ile trzeba tak palić żeby można było zachorować na raka?
  4. Witam mam 19lat paliłem 2 lata papierosy [10 papierosów dziennie] teraz je rzuciłem i już nie pale 2miesiące.Po jakimś czasie po tym rzuceniu teraz mam dziwne objawy takie jak kaszel suchy,bóle w klatce piersiowej lekkie zmęczenie i lekko świszczacy oddech przy wydechu. Byłem u lekarza 2 tyg temu powiedziałem mu że paliłem 2lata wziął stetoskop i przesłuchał mnie powiedział że nic mi nie jest i ze jestem przeziębiony dał mi antybiotyk i po tym antybiotyku dalej mam te objawy. Kaszleć krwią nie kaszle, duszności nie mam z rodziny nikt na raka płuc nie umarł no chyba że siostra babci która miała z 70lat umarła na raka płuc + dziadek na zawał serca ale nie sądze żebym miał odziedziczone po siostrze babci tego raka nie?. Dodam jeszcze że moja mama ma alergię na zwierzęta ale to chyba nie jest dziedziczne. Proszę o odpowiedź
×
×
  • Dodaj nową pozycję...