Skocz do zawartości
Forum

mania666

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia mania666

0

Reputacja

  1. przypadkiem spotkalam go ostatnio. Teraz mi jeszcze gorzej ;/ chyba nigdy o nim nie zapomne;/
  2. na pewno wypróbuje , moze pomoze cokolwiek
  3. Tez jestem zdania , ze dziewczyna pociaga Cie na tle seksualnym , podoba Ci sie i tyle . Oczywiscie tez mysle , ze nie powinienes mowic o swoich rozterkach ani jednej ani drugiej , bo jesli nawet spróbowałbyś wejsc w zwiazek z ta mloda dziewczyna , to raczej by nie przetrwalo , bo ona jest jeszcze mlodziutka dziewczynka przed ktora cale zycie i ona jeszcze spotka nie jednego chlopaka w swoim zyciu i bedzie z nim chodzic . No a Ty powinienes sie zastanowic nad soba i waszym zwiazkiem . Szkoda ranic narzeczonej . Sama doswiadczylam czegos podobnego i wiem jak to boli
  4. Witam , od kilku lat wypadaja mi wlosy i nie tylko przez okres jesienny i wiosenny lecz przez caly rok , zostala moze 1/3 tych wlosow. Probowalam juz roznych tabletek ampulek i nic , nie wiem co mam robic , co by mi moglo pomoc , moze tutaj ktos podzieli sie swoimi doswiadczeniami . Bylabym bardzo wdzieczna
  5. nawet sobie nie wyobrazacie jak bardzo chcialabym wyrzucic z siebie to straszne uczucie smutku i żalu
  6. naprawde bardzo bym chciala , ale poki co nie potrafie . Nawet go nie widzialam od tamtej pory i tak to nic nie pomaga . On nie mowi , ze chce przyjazni , nawet wrecz przeciwnie , dawal mi do zrozumienia , ze chce zeby cos z tego bylo tzn ja tak odbieralam , tylko , ze byl taki problem iz bardzo sie go wstydzilam , nie moglam sie przelamac i to mu tez przeszkadzalo
  7. Witam :) wiem , ze problem o ktorym zaraz napisze jest glupi , ale juz nie moge znalezc sobie miejsca i musze zwrocic sie o pomoc. Otoz napisal kiedys do mnie pewien chlopak , bardzo dobrze mi sie z nim pisalo , potem zaczelismy sie spotykac , pewnego dnia zostawil mnie bez slowa , znalazl sobie inna . Potem dowiedzialam sie , ze on pisal juz do niej duzo wczesniej. nie moglam sie pozbierac po tym wszystkim , rozkochal mnie w sobie a potem porzucil jak zwyklego smiecia . Jestem osoba z bardzo niska samoocena , ciagle porownywalam sie do tej dziewczyny , ze jest ladniejsza itp , mowilam sobie , ze nie, dziwne, ze mnie zostawil , bo ja taka brzydka a ona ladna . wiem , ze juz nie sa razem , minal juz ponad rok od tego zdarzenia a ja wciaz o nim mysle , caly czas , dzien i noc , mam obsesje na jego punkcie , ciagle zyje mysla , ze znow sie do mnie odezwie , nie mam juz sily , mysle sobie ze on ciagle pisze z jakimis ladnymi dziewczynami , ze przeciez po co mu ja skoro stac go na kogos lepszego , mimo to ciagle jeszcze mam nadzieje . nie moge sobie ulozyc zycia , nikogo znalezc , bo po pierwsze ciagle o nim mysle i nikt nie moze mi go zastapic a po drugie jak juz wczesniej napisalam mam niską samoocene i ciezko mi nawiazywac nowe kontakty , bo wydaje mi sie ze zadnemu sie nie moge spodobac . nie chce mi sie juz zyc , nie wiem co mam robic , kiedyo nim zapomne .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...