Skocz do zawartości
Forum

malina12344

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia malina12344

0

Reputacja

  1. Byłam na badaniu krwi i po jednym wkłuciu pojawił mi się duży siniak który się powiększa, co mam zrobić?
  2. Dobrze, dziękuje bardzo za odpowiedź :)
  3. W takim razie chyba będę musiała poszukać innej przyczyny mojego samopoczucia, dziękuje za odp.
  4. Witam. Od jakiegoś czasu czuje ciągle zmęczenie, nawet po odpoczynku, kiedy się uderze albo zwyczajnie gram w siatkówkę na nadgarstkach pojawiają się siniaki otoczone małymi czerwonymi kropeczkami. Mam ciągle temperaturę 37,2° do 37,5°, zawroty i ból głowy, nie wiem czy ma to znaczenie ale zauważyłam że potrzebuje znacznie mniej jedzenia, natomiast bardzo chce mi się pić. Robiłam badania i wyszły one mniej więcej takie: Obniżone erytrocyty 4.19 norma to 4,5-10. MXT obniżone. RDW-SD podwyższone, PDW -podwyższone, MPV- podwyższone i P-LCR podwyższone mam 48.2% a norma to 13-43%. Byłam z tymi badaniami u lekarza, ale zostałam odesłana do innego, na wizytę będę musiała długo czekać dlatego, jeśli ktoś ma jakieś pomysły, to proszę o odpowiedź :) dodam że mam 18 lat.
  5. Spróbuj wyznaczyć sobie przyjemny cel, który chcesz osiągnąć w przyszłości i cie interesuje, wtedy gdy będziesz stresowała się występem, pomysl że już to umiesz bo przeciez się uczyłas, a jak coś nie wyjdzie to przecież świat nie wybuchnie, wszystko będzie normalnie, bo czas płynie dalej. Możesz także słuchać relaksacyjnej muzyki aby się uspokoić lub pocwiczyc żeby zeszło z ciebie napięcie. :)
  6. Brzuch, zanik miesiączki oraz apetytu, a także zawroty głowy mogą być wynikiem zbyt dużego stresu, najlepiej udać się jak najszybciej do lekarza, a jeśli badania wyjdą w normie warto pomysleć o wizycie u psychologa, piszę to z własnego doświadczania, ale oczywiście najpierw idź do lekarza i zrób potrzebne badania :)
  7. Chyba będę musiała jak najszybciej zapisać się do tego lekarza, dziękuje bardzo za odpowiedź :)
  8. Niestety nie byłam u neurologa, badanie krwi robiłam w maju i wyszło wszystko dobrze, mam tak mniej więcej od maja/czerwca. Nie mam żadnego urazu fizycznego, narażona jestem tylko na stres związany ze szkołą.
  9. Jak sama napisałaś, masz prawie 11 lat, kobiety rosną zwykle do 18 roku życia, więc jeszcze kilka centymetrów na pewno urośniesz, zwłaszcza w okresie dojrzewania :)
  10. Witam, mam 18 i co jakiś czas występują u mnie uciski w głowie. Zdarzają się w różnych sytuacjach, stresowych, jak i wtedy, gdy jestem rozluźniona lub skupiona. Występują głównie z tyłu głowy i oplatają ją jakby całą, a temu towarzyszy drętwienie całej twarzy, dłoni, oraz nóg, a także trzęsienie i brak koncentracji. Trwa to od kilku minut do pół godziny, ale czuje się wtedy zmęczona przez cały dzień. Myle słowa, literki, słyszę to, co ktoś do mnie mówi, ale tego nie rozumiem, odpowiadam coś zupełnie bez sensu niezwiązanego z tematem. Pisze inny wyraz niż chce, czasami zmieniając kolejność liter. Przez pół roku chodziłam do psychologa, ale nic nie powiedział mi na ten temat, może ktoś ma podobne objawy i wie co z tym zrobić? Jestem w liceum, muszę się uczyć, a to sprawia że zupełnie trace koncentrację.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...