Skocz do zawartości
Forum

lonia231

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Biała Podlaska

Osiągnięcia lonia231

0

Reputacja

  1. mi sie ta inicjatywa podoba. ktojest jeszcze chetny? : > widze ze mniej sie odzywacie, pewnie odpoczywacie na zasłużonych urlopach. a dzieci zdrowe?
  2. przestancie sie kłócić, przeciez wszyscy chcemy dla naszych dzieci jak najlepiej, zeby nie chorowały i nie cierpiały. Szkoda ze pokutuje u nas stwierdzenie ze nasza opieka medyczna jest gorsza, mamy gorszych specjalistów, a tabletki dostepne na zachodzie u nas sa mozliwliwe do dostania. Nic bardziej mylnego, szczepionka na pneumokoki 13 walentna jest u nas smiało do kupienia.
  3. oczywiscie ze po szczepionce moze sie okazac ze zrobi sie odczyn poszczepienny ale to nic w porównaniu do tego jakie moga byc nastepstwa choroby pneumokokowej brrrr. az zimno sie robi! nie wiem jak mozna nie szczepic niby jestesmy tacy cywilizowani a.....
  4. nie ma wcale wielkiego wyboru. Pediatra moze ci polecić tylko dwie szczepionki: bezplatna Synflorix i odplatna Prevenar. Zdecydowanie optuja za ta odplatna, bezplatna nie chroni przez 3 waznymi szczepami paneumoków!
  5. na czym polegają te badania bakteriologiczne?
  6. ja bym zaszczepiła w zaleznosci od wyniku wymazu z gardła, jesli bedzie zły to warto jednak zaszczepic na pneumokoki.
  7. zdecydowanie tez sie pod tym podpisuję! jesli wykryto w czesci ampułko- strzykawek rozszczelnienie to powinni wycofac cała partię, ale przede wszystkim zmienić technologie.
  8. nie mozliwe jest aby w czasie produkcji cos sie dostało do szczepionek, bo nie ma zdanej tam na linii produkcyjnej dosypywaczki soli ani cukru. Jest niestety problem z podaniem ilosci szcepionki poniewaz podczas wstrzykiwania trudno a wrecz niemozliwe jest ocenienie ile preparatu zdazyło się ulotnic
  9. moim zdaniem warto inwestowac w ta platna szczepionke, jest po prostu skuteczniejsza i chroni przez 3 dodatkowymi szczepami pneumokoków.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...