Skocz do zawartości
Forum

kunegunda1983

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Wieliczka

Osiągnięcia kunegunda1983

0

Reputacja

  1. Witaj, Ja miałam strasznie bolesne miesiączki ból krzyży i brzucha był tak ogromny że łamało mnie w pół , tabletki pomogły na chwilę ponieważ w niedługim czasie okazało się że nie mogę ich brać, a potem powtórka z horroru , wszystko unormowało się dopiero po urodzeniu dziecka. W końcu nie cierpię:) Pozdrawiam,
  2. Witaj, żądaniami wymaganiem nic nie wskórasz nawet jeśli bardzo Cię kocha to tego prawdopodobnie dla Ciebie nie zrobi , szantaż również nic nie pomoże , na pewno z Twojej strony nie była by to oznaka miłości , zresztą nikt nikomu nie może się podporządkować , każdy decyduje o sobie i jest kowalem własnego losu . A wiem to z własnego doświadczenia , jestem z mężem 11 lat i palę co mu to bardzo przeszkadza ale nic na to nie poradzę że lubię palić , a zresztą jak się stresuję to kopcę jak smok . A mój mąż mimo że narzeka znosi to dzielnie i jest ze mną ponieważ bardzo mnie kocha. Cóż miłość wymaga poświęceń:) Jeśli ktoś kogoś kocha powinien zaakceptować jego wady i myśleć o jego zaletach , w końcu z jakiegoś powodu się z Nią związałeś :) Więc myśl o tym a nie o tym co Ci w niej przeszkadza a Ona niech częściej myje zęby, np po każdym papierosku , ja tak robię :)
  3. Witam serdecznie, Wiem iż jest on bardzo dobry ponieważ lekarze polecali nam go jak mama była ciężko chora, ale mam pytanie : chciałam go kupić teściowej ponieważ jest chora i nie ma apetytu tylko nie wiem czy można go podawać osobą chorym na cukrzycę. ? Pozdrawiam .
  4. Mojemu dziecku sudocrem nie pomaga , niestety dostawał odparzeń i miał zaczerwienioną mosznę przy jego stosowaniu...hm .. bardzo dziwne , ja stosuję dość drogi krem ale co drugą zmianę pieluszki SVR TOPIALYSE wystarcza na 2 tygodnie, poleciłam mi go lekarka i bardzo dobrze się sprawdza pozdrawiam ,
  5. Witam serdecznie, Ja robiłam zęby do 5 miesiąca ciąży i lekarz nie widział żadnych przeciw skazań, wręcz przeciwnie chętnie je robił zwłaszcza iż lepiej je naprawiać niż doprowadzić do stanu zapalnego który był by bardziej niebezpieczny. Piszę tak dla innych ponieważ widzę że problem już Pani nie dotyczy. Pozdrawiam ,
×
×
  • Dodaj nową pozycję...