Skocz do zawartości
Forum

krowa098

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia krowa098

0

Reputacja

  1. My chodzimy do przedszkola Promitis. Możesz znaleźć sobie informacje w necie. Zresztą poczytaj o nich, bo tam możesz też zdiagnozować syna jeśli nie jesteście pewni diagnozy. U nas diagnoza miała 4 etapy więc nie wiem jak tam u Was psychiatra stwierdziła autyzm. No w każdym razie zawsze warto skonsultować w innym miejscu. Jeśli tam pójdziecie to oni też bardzo fajnie Was pokierują dalej. Doradzą jakie formy terapii, stwierdzą na jakim etapie jest syn itd.
  2. Po pierwsze poczytaj sobie więcej na temat autyzmu. Jesteś przerażony bo być może zbyt mało wiesz na ten temat. Co do diagnozy to co to znaczy wstępna diagnoza? Diagnoza jest czy jej nie ma? Mój syn również ma autyzm. Również czułam się przerażona i przede wszystkim zagubiona. Ale wszystko małymi kroczkami i teraz jak to mówią nie taki diabeł straszny! Trafiliśmy do dobrej placówki w Warszawie, najpierw na terapię, a potem syn zaczął chodzić do przedszkola terapeutycznego. Postępy są widoczne gołym okiem, a syn funkcjonuje naprawdę dobrze !
  3. Tzn szczerze mówiąc to w markecie nie rozglądałam się za miodem, więc nie mam pojęcia gdzie można go kupić stacjonarnie. ja zamawiam zawsze przez Internet. Wygoogluj sobie Miody Polskie i wyświetli Ci się ich sklep, gdzie właśnie kupuję.
  4. Tzn akurat na drogi oddechowe to najlepiej działa miód spadziowy. Pamiętaj też żeby kupować taki ze sprawdzonej pasieki, ponieważ sztuczny ze sklepu niestety na nic Ci nie pomoże. Na zdjęciu mój ulubiony miodek ze sprawdzonego źródła ;)
  5. No to jeśli rozmową nic już nie wskórasz to myślę, że rozwiązanie o którym pisze C jest najlepsze... A taka kamerka ukryta dobra sprawa, bo żona się nawet nie domyśli. Mimo wszystko życzę Ci żeby Twoje podejrzenia się nie sprawdziły.
  6. No ja jednak stawiam przede wszystkim na poważną rozmowę, bo może Twoje podejrzenia są niesłuszne? Może przez to, że często wyjeżdżasz masz takie wrażenie po prostu? Żona ma swoje życie..więc kiedy wracasz nie rzuca Ci się na szyję tylko robi to co wtedy kiedy Cię nie ma. Spróbuj ją podpytać co robi, gdzie chodzi itd. To wcale nie musi oznaczać od razu zdrady. A jeśli rozmowa nic nie da, a Twoje podejrzenia będą się nasilały to skorzystałabym już z innych rozwiązań ;) Polecam wtedy udać się do jakiegoś spy shopu i kupić odpowiedni sprzęt do tego.
  7. To dobrze, że się zapisałaś. Bo na jakiej podstawie zdiagnozowałaś u siebie nerwicę? Może to nie nerwica. Albo nerwica i do tego towarzyszą Ci jeszcze jakieś inne zaburzenia. Najlepiej to skonsultować. A co do samej terapii to ja wierzę w to, że można z tego wyjść jeśli się chce i pracuje nad sobą. Tylko właśnie trzeba CHCIEĆ. A no i polecam znaleźć dobrego lekarza bo to też ważne na kogo się trafi....
  8. po tym co napisałes polecam odwyk...niestety. nie wydaje mi się żebyś był w stanie poradzić z tym sobie sam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...