Skocz do zawartości
Forum

kinia0404

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Kartuzy

Osiągnięcia kinia0404

0

Reputacja

  1. Mój "magiczny środek" to moje dzieci. Dzięki nim jestem zdrowa, nie mam czasu ani możliwości chorować. Tak więc odżywiam się zdrowo-kolorowo (masa warzyw i owoców ) gdy tylko czuję przeziębienie od razu herbata pół na pół z cytryną i łyżką miodu, chlebek z czosnkiem i solą, jak bardzo źle to na noc polopirynka i dalej do przodu ! Nie mogę ich zawieźć, więc nie daję się chorobie.
  2. Gratulacje dla wszystkich, którym się udało :)
  3. Mam pytanko, wyniki będą tu opublikowane, czy osoby które zostały wybrane już zostały poinformowane ?
  4. Kochani PIERWSZYCH 50 osób. Te zostały już wymienione i poproszone o adres do wysyłki, więc nie ma po co zgłaszać się nadal.
  5. Wyniki niebawem, już nie mogę się doczekać...
  6. Oj jaka szkoda że nie jestem choćby z okolic Warszawy... świetny konkurs.
  7. ankieta wypełniona :) oby się udało
  8. a ja jestem tu nowa i nie wiem na kogo mogłabym zagłosować ... :(
  9. Ja mam kocórka, wygląda na stateczne i rozważne zwierzę. Jak tylko wracam z zakupów wpada za mną do kuchni i szuka w siatkach... nie kiełbasy, mięsa, czy innych rzeczy które interesują koty, on szuka pomidorów ! Jak mam w torbie to od razu wyciąga, turla i ucieka ile ma sił, po czym go POŻERA zostawiając tylko szypułkę.
  10. U mnie w domu płyn jest zawsze, my z mężem mamy swój, a dzieci swój - odpowiedni dla ich wieku. Zawsze z nimi myję zęby i dbam o to aby płukanie stało się dla nich normą. Muszę powiedzieć, że od roku stosowania tej metody nie przybyło im żadnych ubytków :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...